رئیس هیات مدیره موسسه:

رفع دغدغه‌های فرهنگیان نیازمند توجه مضاعف است

۱۹ آذر, ۱۴۰۲ ۱۱:۴۳ ق٫ظ

رئیس هیات مدیره صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اهمیت جایگاه و نقش فرهنگیان در کشور گفت: رفع دغدغه‌های معلمان به ویژه دغدغه‌های معیشتی این عزیزان اهمیت مضاعفی دارد که باید به آن توجه ویژه صورت گیرد.

خیز هلدینگ انرژی سپهر برای تولید سالانه 5 میلیون تن متانول

۲۰ آذر, ۱۴۰۲ ۳:۵۳ ب٫ظ

مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر با اشاره به تولید حدود 800 هزار تن متانول در پتروشیمی سبلان در سال مالی 1402 از افزایش ظرفیت اسمی تولید متانول در این هلدینگ به 5 میلیون تن با راه‌اندازی پروژه‌های دنا و سیراف تا سال 1404 خبر داد.

عضو هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان:

اجرای ارزش مالکانه نتیجه یک اراده قوی و راسخ همه‌جانبه بود

۱۹ آذر, ۱۴۰۲ ۱۲:۱۰ ب٫ظ

محسن مسعودی عضو فرهنگی هیات امنای صندوق با اشاره به اجرایی شدن گام اول طرح ارزش مالکانه گفت: ضمن اعلام تبریک به همه اعضای صندوق، از همه کسانی که در این مسیر به نحوی نقش‌آفرینی کردند که لبخند رضایت را بر لب معلمان بیاورند قدردانی می‌کنم.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی مروارید معرفی شد

۱۹ آذر, ۱۴۰۲ ۷:۳۵ ق٫ظ

در جلسه روز گذشته هیات مدیره شرکت مروارید اقای مهندس علی نظرپور با رای اکثریت هیات مدیره به عنوان مدیرعامل جدید پتروشیمی مروارید انتخاب شد.

بیشترین میزان واریزی در تاریخ فعالیت‌ صندوق ذخیره فرهنگیان/ واریز حدود 22 هزار میلیارد ریال به‌ حساب اعضای بازنشسته

۱۸ آذر, ۱۴۰۲ ۱۱:۳۴ ق٫ظ

صندوق ذخیره فرهنگیان حدود ۲۲هزار میلیارد ریال به حساب بازنشستگان مهرماه 1402 واریز نمود که این رقم بیشترین میزان واریزی در تاریخ فعالیت 28 ساله صندوق است.

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آریاعمران پارس برگزار شد

۱۵ آذر, ۱۴۰۲ ۳:۱۱ ب٫ظ

مدیرعامل شرکت طرح و توسعه آریا عمران پارس از پیشرفت قابل توجه در پروژه‌های ساختمانی مگاپارس و شهید سلیمانی خبر داد.

صادقانه بگویم، اجرای طرح ارزش مالکانه به افزایش اعتماد فرهنگیان انجامیده است

۱۵ آذر, ۱۴۰۲ ۹:۰۶ ق٫ظ

منتخب فرهنگیان استان سمنان گفت: بعد از همت و پیگیری منتخبین و مطالبه‌گران معلمان، دکتر نجف‌پورکردی مدیرعامل صندوق نیز با صداقت و جدیت وارد میدان شد و این کار بزرگ به ثمر رسید.

برگزاری جلسه دبیر کمیته ارزش مالکانه با تعدادی از فرهنگیان

۱۴ آذر, ۱۴۰۲ ۱۰:۱۸ ق٫ظ

تعدادی از کنشگران مدنی فعال در حوزه صندوق ذخیره فرهنگیان، در دیدار و گفت‌وگو با محمد حسن صدقی دبیرکمیته عالی ارزش مالکانه و از منتخبین استانی و فعال در حوزه صندوق، به بررسی ابعاد فرایند پیگیری و تخصیص ارزش مالکانه اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان پرداختند.

پیام مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان؛

تبریک به فرهنگیان و تقدیر از دست‌اندرکاران طرح بی نظیر ارزش مالکانه

۱۳ آذر, ۱۴۰۲ ۸:۵۵ ق٫ظ

بسمه تعالی خدای بزرگ را شاکریم که سرانجام پس از 12 سال چشم انتظاری فرهنگیان عضو صندوق، طرح بی نظیر ارزش مالکانه اجرایی شد و رویای دیرینه سهامدار شدن فرهنگیان عزیز و مجاهدان عرصه تعلیم و تربیت محقق گردید. اینجانب ضمن تبریک به تمامی فرهنگیان عضو و همه ذی‌نفعان و ذی‌علاقه‌گان صندوق ذخیره فرهنگیان، از […]

در حاشیه دومین نمایشگاه اوراسیا مطرح شد؛

اعلام آمادگی عمان و ارمنستان برای همکاری‌ اقتصادی با پتروفرهنگ

۱۴ آذر, ۱۴۰۲ ۲:۱۶ ب٫ظ

مسئولان عالی‌رتبه و هیات‌های تجاری کشورهای عمان و ارمنستان در بازدید از غرفه هلدینگ پتروفرهنگ در نمایشگاه اوراسیا ضمن آشنایی با ظرفیت‌های این هلدینگ، از آمادگی خود برای گسترش همکاری‌های مشترک در زمینه محصولات تولیدی شرکت‌های زیر مجموعه پتروفرهنگ شدند.