برگزاری جلسه دبیر کمیته ارزش مالکانه با تعدادی از فرهنگیان

۱۴ آذر, ۱۴۰۲ ۱۰:۱۸ ق٫ظ

تعدادی از کنشگران مدنی فعال در حوزه صندوق ذخیره فرهنگیان، در دیدار و گفت‌وگو با محمد حسن صدقی دبیرکمیته عالی ارزش مالکانه و از منتخبین استانی و فعال در حوزه صندوق، به بررسی ابعاد فرایند پیگیری و تخصیص ارزش مالکانه اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان پرداختند.

پیام مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان؛

تبریک به فرهنگیان و تقدیر از دست‌اندرکاران طرح بی نظیر ارزش مالکانه

۱۳ آذر, ۱۴۰۲ ۸:۵۵ ق٫ظ

بسمه تعالی خدای بزرگ را شاکریم که سرانجام پس از 12 سال چشم انتظاری فرهنگیان عضو صندوق، طرح بی نظیر ارزش مالکانه اجرایی شد و رویای دیرینه سهامدار شدن فرهنگیان عزیز و مجاهدان عرصه تعلیم و تربیت محقق گردید. اینجانب ضمن تبریک به تمامی فرهنگیان عضو و همه ذی‌نفعان و ذی‌علاقه‌گان صندوق ذخیره فرهنگیان، از […]

منتخب فرهنگیان استان بوشهر در مجمع منتخبین صندوق ذخیره فرهنگیان:

امیدواری فرهنگیان به آینده صندوق ذخیره با اجرای طرح ارزش مالکانه

۱۴ آذر, ۱۴۰۲ ۹:۴۶ ق٫ظ

منتخب فرهنگیان استان بوشهر در مجمع منتخبین صندوق ذخیره فرهنگیان
مرحله اول تخصیص سهام ارزش مالکانه برای فرهنگیانی که سالهاست از سرمایه‌گذاری خود در صندوق ذخیره فرهنگیان فقط سود سالانه دریافت کرده بودند، شاید بزرگترین نقطه امید و رسیدن به فردایی بهتر در بهره‌وری از سرمایه خود باشد. در کنار تلاش‌های جهادی و شبانه‌روزی مدیران صندوق در یکسال گذشته، نقش اطلاعات و آگاهی صاحبان اصلی صندوق در این رخداد مهم انکارناپذیر است.

نحوه دریافت برگ موقت سهام طرح ارزش مالکانه

۸ آذر, ۱۴۰۲ ۳:۳۰ ب٫ظ

راه اول: از طریق سوپراپلیکیشن موسسه: 1- وارد سوپراپ به نشانی szf.satpay.ir شوید.2- با استفاده از کد ملی، تاریخ تولد و شماره موبایل خود در سامانه ثبت نام نمایید.3- مجددا وارد بخش ورود شده و کد ملی و رمز عبور خود را ثبت کنید.4- به بخش صورت وضعیت ارزش مالکانه وارد شوید.5- روی بخش دریافت […]

بیانیه مشترک دبیران کل سه تشکل سراسری فرهنگیان پیرامون گام نخست تخصیص حق مالکانه اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان

۱۱ آذر, ۱۴۰۲ ۹:۵۴ ق٫ظ

به نام خداوند جان و خرد یکی از مطالبات برحق و شایسته صنفی فرهنگیان از ابتدای تاسیس موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تاکنون بهره‌مندی از ارزش افزوده سرمایه هائی بوده است که به مرور زمان توسط اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان اندوخته شده است.اعضای صندوق ذخیره پس ازبازنشستگی، تنها سود حاصل از سرمایه‌گذاری خود رابدون در نظر […]

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش قم:

ارزش مالکانه نتیجه تلاش شبانه‌روزی، کار جهادی و عزم راسخ مدیران صندوق است

۱۱ آذر, ۱۴۰۲ ۱۲:۴۴ ب٫ظ

معاون پژوهش، برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان قم ضمن اشاره به نتایج ثبت اجرایی شدن طرح ارزش مالکانه، گفت: بدون شک این دستاورد، دسترنج تلاش شبانه‌روزی، کار جهادی و عزم راسخ مدیران مؤسسه به ویژه در طول یکسال اخیر است اعتماد و همراهی هرچه بیشتر فرهنگیان با صندوق ذخیره را به دنبال دارد.

انتظار 12 ساله فرهنگیان به پایان رسید؛

آغاز مرحله اول تخصیص سهام ارزش مالکانه از امروز

۶ آذر, ۱۴۰۲ ۴:۴۳ ب٫ظ

سرانجام بعد از سالها انتظار، طرح بی نظیر ارزش مالکانه با پیگیری های مجدانه مقام عالی وزارت از امروز اجرایی گردید و معلمان بازنشسته عضو صندوق پس از 28 سال سهامدار شدند.

در مجمع عمومی عادی سالیانه مطرح شد؛

تغییر محصولات تولیدی شرکت شیمیایی لاوان با هدف تکمیل زنجیره ارزش

۱۱ آذر, ۱۴۰۲ ۸:۵۶ ق٫ظ

سرپرست شرکت شیمیایی لاوان با اشاره به تغییر محصولات تولیدی این شرکت در سال مالی آتی، گفت: طبق برنامه‌ریزی های صورت گرفته در صورت صدور مجوز اسید استیک از سوی شرکت ملی صنایع پتروشیمی، ظرفیت اسمی سالانه 200 هزار تن با برآورد اولیه سرمایه گذاری 186 میلیون دلار و اشتغال آفرینی 182 نفر به صورت مستقیم در نظر گرفته شده تا اولین طرح صنایع پایین دست در هلدینگ عملیاتی شود.

بازرسی مهندسی ایران برنده مناقصه پتروشیمی مارون شد

۷ آذر, ۱۴۰۲ ۶:۱۰ ب٫ظ

مدیرعامل شرکت بازرسی مهندسی ایران از برنده شدن این شرکت در مناقصه اجرای «خدمات بازرسی فنی شخص ثالث (TPA) عملیات ساختمان و نصب و خرید کالای پروژه احداث مخازن دوجداره اتیلن پتروشیمی مارون» خبر داد.

بررسی فرصت‌های همکاری دوجانبه پتروفرهنگ و بانک مسکن

۱۱ آذر, ۱۴۰۲ ۹:۰۱ ق٫ظ

دکتر جواد زارع پور رئیس هیئت مدیره هلدینگ پتروفرهنگ با هدف بررسی فرصت‌های همکاری دوجانبه با دکتر سیدعباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن دیدار و گفت‌وگو کرد.