پیام مدیرعامل موسسه به مناسبت سالروز تاسیس صندوق؛

صندوق ذخیره فرهنگیان در وضعیت مطلوب سودآوری، سرمایه‌گذاری و اعتماد اعضا

5 خرداد, 1400 3:10 ب.ظ

هفتم خردادماه 1400 برابر با بیست‌وششمین سالروز تاسیس موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان را به خانواده بزرگ این موسسه شامل فرهنگیان عضو به عنوان صاحبان اصلی این بنگاه اقتصادی معظم و مدیران و کارکنان موسسه و شرکت‌های تابعه به عنوان امین و خدمتگزار فرهنگیان تبریک عرض می‌کنم.

مدیرعامل هلدینگ پتروفرهنگ خبر داد:

عرضه سهام پتروفرهنگ تا اواخر تابستان امسال/ سهم 4 درصدی تولید متانول دنیا تا 3 سال آینده

5 خرداد, 1400 12:51 ب.ظ

شاهدایی با اشاره به عملکرد هلدینگ پتروفرهنگ در افزایش تولید متانول، این فعالیت‌ها را کمک به چرخه اقتصادی کشور و به تبع آن افزایش سرمایه فرهنگیان عضو صندوق موسسه ذخیره فرهنگیان برشمرد.

وزیر آموزش و پرورش در مراسم افتتاح یکی دیگر از پتروشیمی های صندوق ذخیره فرهنگیان:

با رشد سود آوری در چهار سال اخیر، اعتماد به صندوق ذخیره فرهنگیان بازگشته است

30 اردیبهشت, 1400 4:20 ب.ظ

محسن حاجی‌ میرزایی در شصت و هشتمین پویش تدبیر و امید برای جهش تولید و برنامه افتتاحیه طرح‌های ملی وزارت نفت، با بیان اینکه دومین بار در یک سال اخیر است که در افتتاح یک واحد پتروشیمی متعلق به فرهنگیان شرکت می‌کنم اظهار کرد:امروز در کنار صنعتگران و کارآفرینانی هستم که این طرح را برای آینده کشور آماده بهره برداری کرده‌اند؛ وجه حضور من پاسدار جامعه فرهنگیان و پس‌اندازهای خرد آن‌ها است.

مجتمع پتروشیمی سبلان وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان به دستور رئیس جمهور افتتاح شد/ نیمی از این مجتمع متعلق به فرهنگیان است

30 اردیبهشت, 1400 4:18 ب.ظ

مجتمع پتروشیمی سبلان از شرکت های زیر مجموعه هلدینگ پتروفرهنگ وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان در منطقه ویژه پارس جنوبی در شهرستان عسلویه صبح امروز در ارتباط تصویری با رئیس جمهور وارد مدار تولید و بهره‌برداری شد.

افتتاح یکی دیگر از مجتمع‌های پتروشیمی صندوق ذخیره فرهنگیان در روزهای آتی

28 اردیبهشت, 1400 11:41 ق.ظ

پتروشیمی سبلان از شرکت‌های تابعه پتروفرهنگ از هلدینگ‌های زیر مجموعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و ششصد و پنجاه هزار تن متانول، روز پنجشنبه ۳۰ اردیبهشت 1400 با دستور رییس‌جمهور محترم رسما به بهره‌برداری می‌رسد.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد:

واریز 131 میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته اسفند ماه

22 اردیبهشت, 1400 3:32 ب.ظ

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از واریز 131 میلیارد ریال سهم الشرکه فرهنگیان بازنشسته اسفند 1399 عضو این صندوق خبر داد.

حاجی میرزایی در پاسخ به سوال نماینده اراک:

قانون منع به کارگیری بازنشستگان شامل صندوق ذخیره فرهنگیان نمی‌شود/ سود ۳ هزار و ۴۶۷ میلیارد تومانی صندوق در سال ۹۹

21 اردیبهشت, 1400 2:13 ب.ظ

وزیر آموزش و پرورش گفت: هرچند قانون منع بکارگیری بازنشستگان شامل صندوق ذخیره نمی‌شود و معاونت حقوقی، سازمان استخدامی و دیوان محاسبات به آن تصریح کرده اما نمایندگان در قانون بودجه ما را ملزم به اصلاح اساسنامه کردند که برای این موضوع نیز کارگروهی تشکیل شده است.

پیام تبریک مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان به مناسبت هفته معلم

12 اردیبهشت, 1400 10:07 ق.ظ

12 اردیبهشت، روز ارجمند معلم را به همه فرهنگیان سراسر کشور و به همه مردم قدرشناس و فرهنگ دوست ایران تبریک عرض می‌کنم.