اخبار 27 دی, 1400 4:41 ب.ظ
اخبار 27 دی, 1400 4:41 ب.ظ

آغاز به کار دوباره ستاد عتبات فرهنگیان و شروع سفرهای زیارتی

رییس هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از آغاز به کار مجدد «ستاد عتبات فرهنگیان» خبر داد و گفت: طرح جدید سفرهای زیارتی فرهنگیان به عتبات عالیات با همت وزارت آموزش و پرورش و شرکت خدمات مسافرتی، جهانگردی و زیارتی زاگرس از شرکت‌های تابعه صندوق ذخیره فرهنگیان با شرایط ویژه آغاز شده است.

محمدهاشم رکن تهران همچنین، اخذ مجوز کارگزاری مستقیم اجرای سفرهای زیارتی از سازمان حج و زیارت توسط شرکت زاگرس را گامی مهم در ارائه خدمات مسافرتی و زیارتی شایسته به فرهنگیان برشمرد.

او با اشاره به تعطیلی و توقف سفرهای زیارتی به دلیل شیوع بیماری کرونا در سال‌های گذشته، افزود: به دلیل شرایط خاص کشور عراق و سپس شیوع ویروس کرونا، متاسفانه قریب به سه سال سفرهای زیارتی عتبات تعطیل شد ولی با واکسیناسیون انجام شده و مهیا شدن شرایط، خوشبختانه مقدمات این سفر معنوی مجددا احیا شده است و فرهنگیان می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

تخصیص وام سفر 9 میلیون تومانی بدون بهره به فرهنگیان

مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی و زیارتی زاگرس نیز در خصوص جزئیات طرح مذکور گفت: این طرح با هدف تسهیل در سفر فرهنگیان طراحی شده و به هر فرهنگی و اعضای خانواده شامل پدر، مادر و فرزندان، مبلغ 9 میلیون تومان وام بدون بهره تعلق خواهد گرفت.

سید ریاض الدین طباطبایی افزود: تمام فرهنگیان اعم از شاغل و بازنشسته می‌توانند در سامانه mookeb.ir و zagrostravel.ir در بخش ثبت نام، گزینه سفرهای زیارتی را انتخاب و نسبت به تکمیل فرم اقدام کنند.

او همچنین تصریح کرد: شروع اعزام‌ها از بهمن‌ماه 1400 بوده و در این دوره اعزام‌ها فقط از طریق فرودگاه امام خمینی(ره) تهران به مقصد نجف اشرف و بالعکس است. این سفر بصورت یک هفته‌ای شامل سفر به شهرهای نجف اشرف و کربلای معلی و در هتل‌های نزدیک به حرم خواهد بود. همچنین زیارت کاظمین و سامرا در صورت مهیا بودن شرایط امنیتی انجام خواهد شد.

فرهنگیان عزیز می‌توانند اطلاعات مورد نیاز را در خصوص جزییات این طرح از را‌ه‌های زیر کسب کنند:

شماره تماس مستقیم: 88381668 – 021

صفحه اینستاگرام: zagrostours

کانال تلگرام: zagrostours

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 20 =

پست های مرتبط