اخبار 15 اردیبهشت, 1402 6:07 ب.ظ
اخبار 15 اردیبهشت, 1402 6:07 ب.ظ

آغاز پروازهای شرکت هواپیمایی اروان همزمان با هفته معلم

شرکت هواپیمایی اروان وابسته به موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان اولین پرواز رسمی خود را در روز معلم انجام داد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، شرکت هواپیمایی اروان از شرکت‌های زیرمجموعه هلدینگ تدبیرگران اطلس وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان بعد از رفع چالش‌های اداری و با هدف بهبود سودآوری برای فرهنگیان عضو موسسه همزمان با هفته معلم نخستین پرواز رسمی خود را آغاز کرد.

این مراسم با حضور خانم لیلی نظرپور، دکتر سالاری، محسن مسعودی اعضای هیئت‌امنای موسسه، مهندس باقرنژاد عضو هيات‌مديره و معاون برنامه‌ریزی و توسعه موسسه، دکتر فتحی‌نیا معاون امور شرکت‌ها، دکتر خدادادی مدیرعامل تدبیرگران اطلس، سید ریاض‌الدین طباطبایی مدیرعامل شرکت گردشگری زاگرس و مدیران شرکت هواپیمایی قشم ایر برگزار و اولین پرواز به مقصد مشهد مقدس با هواپیمایی اروان انجام شد.

این شرکت هواپیمایی دو فروند بویینگ ۷۳۷ در ناوگان خود با نام و طراحی معلم و فرهنگیان دارد.
دکتر نجف‌پور مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در مراسم آغاز پرواز رسمی ضمن تبریک و گرامیداشت هفته معلم اطهار داشت: معلمان به مثابه شمع می‌سوزند و به جامعه نورانیت می بخشند.
به گفته وی مجموعه اقدامات ارزشمند و خوبی توسط تیم مدیریتی شرکت هواپیمایی اروان متعلق به موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان انجام شد که جای تبریک و تشکر قلبی و صمیمانه دارد؛ چراکه رهاورد آن برای معلمان است و زمانی ما به عنوان تیم مدیریتی موسسه خشنود هستیم که معلمان، مولایمان و در نهایت حضرت حق از ما راضی باشد.
دکتر نجف پور با قدردانی از تمام مسئولان وزارت آموزش و پرورش که برای حل مشکلات شرکت اروان و در واقع حفظ منافع معلمان پیگیری‌های قابل توجهی داشتند و با عقلانیت و تدبیر مجوزهای برباد رفته را احیا کردند افزود: این اقدام موجب شد تا نام معلم و شرکت هواپیمایی اروان در لایه‌های گوناگون حوزه هواپیمایی بدرخشد که زیبایی برای معلم تولید شد.
مدیرعامل موسسه تاکیدکرد همانطور که حضرت آقا فرمودند باید به شبکه معلمان توجه شود و مجموعه اقتصادی صندوق ذخیره هم مجموعه زیرساختی است که تدابیر ایشان درحوزه اقتصادی را می‌تواند معنا کند.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: صندوق ذخیره فرهنگیان در سیاست‌های کلان خودش به مجموعه شرکت‌ها و هلدینگ‌ها با نگاه هم‌افزایی درون گروهی و ایجاد شبکه‌ قوی اقتصادی خدمات‌ده به معلمان برنامه‌ریزی کرده است و شرکت هواپیمایی اروان هم در این زنجیره است.
وی ادامه داد: در زنجیره ارزش متعالی با نگاه به شان معلم باید خدمات‌رسانی اتفاق بیفتد؛ شرکت هواپیمایی اروان را با چالش‌ها و مسائل گوناگون به اینجا رساندیم و الان که به این مرحله رسیدیم آن را به سادگی از دست نمی‌دهیم و حتما با نگاه ارتقا برای تعالی شرکت اروان دنبال کار هستیم؛ اگر قرار است خادم معلمان باشیم مبتنی بر عقلانیت و برنامه‌ریزی راهبردی کار را دنبال می‌کنیم.
وی با آرزوی اینکه سفر اول و رسمی شرکت هواپیمایی به سلامت سپری شود ابرازامیدواری کرد آن درجه متعالی کار، برای معلمان پایه‌ریزی خوبی در آینده باشد.

امانتدار معلمان در موسسه صندوق ذخیره باشیم

 

حجت‌الاسلام والمسلمین حمید نیکزاد مشاور وزیر آموزش و پرورش و دبیر ستاد همکاری‌های حوزه علمیه و آموزش و پرورش هم در این مراسم با تبریک هفته معلم بیان کرد: کار کردن و خدمتگزاری برای این قشر قدر و ارزش دارد و همواره مدیون آنان هستیم؛ باید در جهاد تبیین به این موضوع توجه داشته باشیم. موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان مجموعه‌ای اقتصادی که باید مسئولیت کار به اهلش سپرده‌ شود و امانتدار اموال فرهنگیان باشند و کار در چنین مجموعه‌ای دشوار و خطیر است.
وی افزود: انسانی که در عرصه اقتصادی قدم بر می‌دارد کار بزرگی بر دوش دارد که هم می‌تواند اجر جزیل داشته باشد و هم در معرض مشکلات متعدد است.
امیدوارم حاصل کار و اقدامات ما برای معلمان مفید باشد و تکلیف ما در آموزش و پرورش آنطور که شایسته است ادا شود.

دکتر امین الله سالاری نیز ضمن تبریک هفته معلم پرواز هواپیمای شرکت اروان با نام “فرهنگیان” و همزمان با روز معلم را اتفاق مبارکی برای این قشر فرهیخته و تلاشگر دانست و گفت: سرمایه‌گذاری‌های موسسه در حوزه‌های مختلف بایستی مبتنی بر سودآوری و ارائه خدمات شایسته به اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان باشد که به لطف الهی امروز شاهد به ثمر نشستن یکی از این اقدامات هستیم.

دکتر «داریوش خدادادی» مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس با تأکید بر ارزش جهانی در حوزۀ هوافضا و با تمرکز بر جایگاه ویژۀ این صنعت، افزود: با توجه به مشکلات و موانع خاص و همچنین چالش‌ها و راه‌کارهای متفاوت این صنعت نسبت به صنایع دیگر، به فضل خدا و به برکت جایگاه فرهنگیان عزیز این مهم محقق و پرواز اروان عملیاتی شد.

 

رویکرد فعالیت هواپیمایی اروان خدمت به فرهنگیان است

 

در ادامه دکتر حمیدرضا فتوحی مدیرعامل شرکت هواپیمایی اروان با بیان اینکه پروازهای اروان با رویکرد بهبود عملکرد صندوق ذخیره فرهنگیان وخدمت به فرهنگیان عملیاتی شد افزود: جلساتی مختلفی در سطح هیئت مدیره و معاونان موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برای رفع مشکلات و چالش‌های هواپیمایی اروان انجام شد.
وی ادامه داد: شرکت بنا بر شرایط و کارشناسی‌های انجام شده در مرحله فروش قرار داشت اما با عنایات هیئت امنا و هیئت مدیره مسائل حل و فصل شد.‌

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × سه =

پست های مرتبط