اخبار 29 آبان, 1402 10:17 ق.ظ
اخبار 29 آبان, 1402 10:17 ق.ظ

آلوپن موفق در اشتغال‌زایی، پیشرو در کسب تسهیلات تشویقی

شرکت آلوپن از شرکت‌های تابعه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشتغال‌زایی مستقیم برای بیش از 100 نفر سالانه بیش از هزار تن آلومینیوم برای مصارف مختلف از جمله درب و پنجره و نما تولید کرده و از شرکت‌های خوشنام و معتبر در این حوزه است که پروژه‌های بزرگی در سطح کشور انجام داده است.

این شرکت در سال 1353 در شهر صنعتی البرز قزوین تأسیس و در راستای اجرای اصل 44 و واریز سهم دولت به اعضاء، به صندوق ذخیره فرهنگیان واگذار شد. این شرکت هم اکنون با تولید هزار تن آلومینیوم مشغول به فعالیت بوده و با توجه به پروژه‌های در دست اجرا، امکان افزایش تولید را دارد.

شرکت آلوپن به واسطه اشتغال‌زایی برای بیش از 100 نفر، مشمول دریافت طرح‌های تشویقی معرفی کالا و خدمات شرکت‌های خصوصی از سوی سازمان صدا و سیما به‌ منظور حمایت از تولید داخلی و اشتغال پایدار در بخش خصوصی شده است.

این شرکت به‌عنوان یک شرکت خصوصی که تمام سهام آن متعلق به فرهنگیان است، استفاده از ماده 16 ضوابط و مقررات پذیرش و پخش آگـهی‌هاي رادیویی وتلویزیونی را بدون پرداخت هیج هزینه‌ای در دستور کار خود قرار داده است.

مطابق با این دستورالعمل چنانچه شرکتی خصوصی در سال 1401، تا سقف 560 میلیارد ریال به کارکنان خود دستمزد و یا حقوق و مزایا پرداخت کرده باشد با ارائه فهرست مورد تأیید سازمان تامین اجتماعی، مشمول برخورداری از تخفیفات آگهی‌های رادیو و تلویزیونی خواهد شد.

بنابراین شرکت آلوپن با پرداخت بیش از40 میلیارد تومان، حقوق و دستمزد به کارگران و کارکنان خود توانست به همین میزان از تبلیغات با تعرفه (100 درصد رایگان) استفاده کند که ضمن معرفی محصولات باکیفیت خود می‌تواند بازار هدف خود را گسترش داده و سودآوری قابل توجهی برای سهامداران ایجاد کند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + یک =

پست های مرتبط