اخبار 21 اسفند, 1401 5:50 ب.ظ
اخبار 21 اسفند, 1401 5:50 ب.ظ

مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم خبر داد؛

احداث بیش از 15 هزار واحد مسکونی در قالب طرح تأمین مسکن فرهنگیان

مهندس سید فرزاد نجات‌نیا مدیرعامل گروه ساختمانی معلم گفت: در فاز اول نهضت ملی مسکن بیش از 15 هزار و ۵۳۰ واحد مسکونی در ۱۱۶ شهر کشور در قالب طرح جهادی تأمین مسکن فرهنگیان احداث می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه، مدیرعامل و نائب رئیس هیات مدیره گروه ساختمانی معلّم در همایش سراسری اعضای هیات مدیره و مدیران عامل موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه با بیان اینکه در عصر ارتباطات مبتنی بر اقتصاد دیجیتال ابزارهایی همچون بلاکچین به عنوان یکی از ظرفیت‌های تامین مالی برای سرمایه‌گذاری در بخش مسکن و بازار سرمایه است، گفت: با ایجاد یک پلتفرم مبتنی بر زنجیره بلوکی «بلاکچین» قادر خواهیم بود که سرمایه‌های خرد ذینفعان را جمع‌آوری نموده و در پروژه‌های ساختمانی بکارگیری نماییم.

وی افزود: اعضای مشارکت کننده، توکن دیجیتالی مبتنی بر یک قرارداد هوشمند که به عنوان یکی از مهم‌ترین مزایای پلتفرم زنجیره بلوکی غیرقابل تغییر و جعل است را به ازای میزان سرمایه‌گذاری در این پلتفرم دریافت می‌کنند که ارزش توکن به میزان پیشرفت پروژه نیز رشد خواهد کرد.

مهندس نجات‌نیا تصریح کرد: همچنین اعضا می‌توانند «توکن‌ها» را در این پلتفرم خرید و فروش کنند و این موضوع به جذابیت بیشتر این سرمایه‌گذاری فناورانه در صنعت ساخت و ساز می‌افزاید.

مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم گفت: خلق ارزش از طریق بهینه‌سازی سبد دارایی‌ها، طراحی مدل‌های متنوع ابزارهای تامین مالی و ایجاد مرکز نوآوری صنعت ساختمان برای ارتباط دوسویه با شرکت‌های دانش بنیان از راهبردهای گروه ساختمانی معلم است.

وی با اشاره به ایجاد و توسعه شبکه‌های شراکتی «زیست بوم» در راستای هم‌افزایی با شرکای داخلی و بیرونی، اظهار داشت: انعقاد تفاهم‌نامه و قرارداد با کشورهای همسایه فراهم است که در این راستا هلدینگ برون مرزی قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء(ص) با گروه ساختمانی معلّم همکاری خواهند داشت.

مهندس نجات‌نیا با بیان اینکه پروژه‌های مسکونی و سرمایه‌گذاری در حوزه فرهنگی، گردشگری، تجاری و اداری در سطح کشور در دست اجرا است، گفت: در فاز اول از مجموع 18 هزار و ۱۴۸ واحد عدم تخصیصی به متقاضیان فرهنگی در طرح نهضت ملی مسکن، ساخت 15 هزار و ۵۳۰ واحد مسکونی در ۱۱۶ شهر کشور در قالب طرح جهادی تامین مسکن فرهنگیان هدف‌گذاری شده است.

مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم در پایان یادآور شد: فرایند کامل مدیریت املاک و مستغلات از انتخاب و خرید زمین، تامین مالی، ساخت، فروش و مدیریت بهره‌برداری، بهینه‌سازی سبد پروژه‌های ساختمانی به منظور حفظ و توسعه منابع کوتاه مدت و بلندمدت سهامداران، تعریف، طراحی و مدیریت تولید انبوه شهرک‌ها و ساختمان‌های مسکونی، تجاری، اداری و خدماتی، فراهم آوری فرصت‌های بهینه سرمایه‌گذاری و تعریف مناسب‌ترین پروژه‌های ساختمانی، ارائه خدمات فنی و مهندسی مرتبط با بازار مسکن و ساختمان از قابلیت‌ها و توانمندی‌های گروه ساختمانی معلّم است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 2 =

پست های مرتبط