اخبار 8 آبان, 1401 9:56 ق.ظ
اخبار 8 آبان, 1401 9:56 ق.ظ

ارائه خدمات‌ به فرهنگیان باید همراه با تکریم و حفظ منافع آنان باشد

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در جلساتی جداگانه با مدیران عامل و اعضای هیئت‌مدیره شرکت‌های خدمات دهنده به اعضا از جمله فرآیند نوین فرهنگیان، سرمایه‌گذاری فرآیند، بیمه شرف اطمینان و هواپیمایی اروان ضمن بررسی عملکرد این شرکت‌ها، بر تکریم فرهنگیان و حفظ منافع آنان تاکید کرد.

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی درباره عملکرد شرکت‌ فرآیند نوین فرهنگیان با تاکید بر ترسیم افق‌های رو به جلو و نگاه حل مسأله‌ای به شرایط بیان کرد: وضعیت این شرکت باید مورد بازبینی قرار گیرد تا در راستای تامین منافع حداکثری فرهنگیان عضو حرکت کند.

مدیرعامل موسسه درباره سهام شرکت سرمایه‌گذاری فرآیند در بانک سرمایه نیز تصریح کرد: منافع معلم در حوزه بانک سرمایه باید با نگاه کلان مورد توجه باشد و با حل شدن مشکلات آن، در سبد معلم منافع بالایی دارد. همچنین نیروی انسانی متخصص باید مبتنی بر ماموریت، افق آتی و حجم کاری، بکارگرفته  شود.

مدیرعامل موسسه بیان کرد: با رویکرد اصلاحی باید شرح ماموریت شرکت‌ها در مدیریت کسب و کار دقیق تر دیده شود و ملاحظات اقتضایی و رویکردهای جدید هیئت مدیره مبتنی بر تکریم معلم به طور ویژه با نشست‌های تخصصی و تعاملی با وزارت آموزش و پرورش مورد توجه قرار گیرد؛ همچنین مولفه‌های شفاف‌سازی تعیین و در کلان، این موضوع در صندوق تبیین شود.

وی درباره عملکرد شرکت بیمه شرف اطمینان گفت: این شرکت باید از تفکر سنتی خارج شود و برای بازار بیمه وزارت آموزش و پرورش برنامه‌ریزی شود ضمن آنکه توسعه بازارهای بیرونی هم مدنظر قرار گیرد. همچنین توسعه کانال‌های ارتباطی با روش‌های جدید و نوآورانه مورد توجه قرار گیرد.

وی در خصوص وضعیت شرکت هواپیمایی اروان نیز تصریح کرد: باید در اسرع وقت به ویژه در زمینه مجوزها و مسائل آن با سازمان هواپیمایی اقدام شود تا هواپیماهای این شرکت با تمام توان در راستای سودآوری برای این مجموعه به حرکت دربیایند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + 11 =

پست های مرتبط