اخبار 20 دی, 1401 9:10 ق.ظ
اخبار 20 دی, 1401 9:10 ق.ظ

ارائه خدمات به معلمان با استفاده از ظرفیت اقتصاد دیجیتال

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به تصمیم موسسه برای ورود به حوزه اقتصاد دیجیتال، گفت: در حال ایجاد و راه‌اندازی پلتفرم‌های خدماتی با رویکرد ورود هوشمندانه به اقتصاد دیجیتال هستیم که از طریق آن بتوانیم به معلمان خدمات متعددی ارائه کنیم.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی روز دوشنبه 19 دیماه 1401 در گردهمایی نمایندگان استانی موسسه با اشاره به اینکه کارهای بزرگ استارت آپ و دانش‌بنیان در دستور کار داریم، تصریح کرد: با اینکه در اساسنامه موسسه از این منظر هیچ تکلیفی نیامده است، با ملاحظه ظرفیت‌های محیطی موسسه دنبال آن هستیم از ابزارهای قوی اقتصاد دیجیتال به منظور توانمندسازی معلمان بهره بگیریم.
وی بر تعامل همه جانبه با مجموعه آموزش و پرورش تاکید کرد و گفت: در این مورد جهت‌گیری راهبردی داریم و نمی‌توانیم بگوییم چون مستقل و خصوصی هستیم با آموزش و پرورش کاری نداریم زیرا وزارتخانه دارای ظرفیت نرم‌افزاری و لجستیکی فوق‌العاده‌ای است و تعامل راهبردی با شبکه آموزش و پرورش مطالبه جدی است.
مدیرعامل موسسه اظهار کرد: هرچه منابع و وجوه معلمان در صندوق ذخیره فرهنگیان باقی بماند یا ریالی آن ارتقا یابد، صندوق تقویت می‌شود و کارکرد آن افزایش می‌یابد که البته برای این منظور مشوق‌هایی در نظر گرفتیم. علاوه بر آن با افزایش توان مالی موسسه، سودآوری و خدمات موسسه برای اعضا افزایش پیدا خواهد کرد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + هفده =

پست های مرتبط