اخبار 22 آذر, 1401 12:09 ب.ظ
اخبار 22 آذر, 1401 12:09 ب.ظ

رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور:

از ظرفیت شرکت‌های صنایع آموزشی و تجهیزات مدارس در تامین نیازهای سازمان نوسازی مدارس استفاده می‌کنیم

دکتر حمیدرضا خانمحمدی با اشاره به اینکه سازمان نوسازی برنامه گسترده‌ای در زمینه تامین تجهیزات، کیفیت‌بخشی، تعمیر و راه‌اندازی خدمات پس از فروش دارد، گفت: شرکت‌های صنایع آموزشی و تجهیزات مدارس ایران از شرکت‌های تابعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، با توجه به پتانسیل‌های موجود می‌توانند نقش بسیار مهمی در این زمینه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ تدبیرگران اطلس، نشست مشترک سازمان نوسازی و شرکت‌های موسسه در حوزه صنایع آموزشی روز سه شنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۱ به میزبانی دکتر حمیدرضا خان‌محمدی معاون وزیر آموزش و پرورش و رییس سازمان نوسازی، مهندس علی راشکی مشاور رییس سازمان و مهندس محمد امین مهرورز مدیرکل دفتر ساماندهی فضا و تجهیزات و با حضور دکتر داریوش خدادادی مدیر عامل هلدینگ تدبیرگران اطلس، معاونین و چند تن از مدیران عامل شرکت‌های تابعه در سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور برگزار شد.

رییس سازمان نوسازی مدارس در این جلسه تصریح کرد: تامین تجهیزات هنرستانی در سال جاری اولویت سازمان بوده و کیفیت بخشی و رقابتی‌سازی محصولات و خدمات، راه‌اندازی خدمات پس از فروش در استان‌ها و خط تعمیر لوازم قدیمی برای استفاده از وسایل آسیب دیده در دستور کار این سازمان قرار دارد.

دکتر خانمحمدی افزود: علاوه بر ظرفیت شرکت‌های صندوق ذخیره فرهنگیان، توسعه و تجهیز مدارس کشور با تکیه بر استفاده از ظرفیت کارگاه‌ها و نیروی انسانی هنرستان‌های آموزش و پرورش و برون‌سپاری قسمتی از کار به آنها نیز مد نظر است.

وی اظهار داشت: طرح ساخت مدارس پیش ساخته قابل جابجایی و پازلی و طرح اتوبوس سیار در زمینه‌های آزمایشگاه و کارگاه و کتابخانه مدارس برای مناطق محروم، از زمینه‌هایی است که شرکت‌ها می‌توانند در این زمینه به سازمان نوسازی مدارس کمک کنند.

دکتر داریوش خدادادی مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس نیز با تبیین ساختار موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و تعلق آن به جامعه فرهنگیان کشور به ویژه جایگاه و ماموریت این هلدینگ، بر ضرورت گسترش و تعمیق روابط و همکار‌های دو جانبه سازمان نوسازی با دو شرکت تجهیزات مدارس ایران و صنایع آموزشی از شرکت‌های تابعه این هلدینگ تاکید کرد.

وی افزود: این دو شرکت در زمره بزرگترین تامین‌کنندگان سازمان نوسازی در طول ده‌های گذشته به شمار می‌روند و با توجه به ظرفیت‌های بسیار بزرگی که دارند، می‌توانند همچنان نقش خود را ایفا کنند.

مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس ضمن مفید دانستن این جلسه، آمادگی این مجموعه را برای همکاری در طرح‌های مدارس پیش‌ساخته، اتوبوس سیار و تامین تجهیزات هنرستانی اعلام کرد.

مهندس محمدامین مهرورز مدیرکل فضا و تجهیزات سازمان نوسازی نیز توجه به کیفیت محصولات مورد نیاز و آغاز تدوین استانداردهای جدید مبلمان کلاسی با همکاری تامین‌کنندگان به ویژه شرکت تجهیزات مدارس ایران را ضروری دانست.

مهندس راشکی مشاور رییس سازمان نیز ضمن اعلام رضایت این سازمان از کیفیت محصولات دو شرکت تجهیزات مدارس و صنایع آموزشی، از تداوم و گسترش همکاری‌ها استقبال کرد.

در ادامه این جلسه علی‌محمد مصلحی مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی با بیان تاریخچه این شرکت و سوابق همکاری آن با سازمان نوسازی، بر ضرورت گسترش همکاری‌ها، بازدید مدیران کل و معاونان وزارت آموزش و پرورش از این شرکت را بسیار مثبت ارزیابی کرد.

جواد تاری‌وردی‌پور مدیرعامل شرکت تجهیزات مدارس ایران نیز ضمن معرفی شرکت و ذکر سوابق همکاری فی‌مابین، به برخی از ویژگی‌های منحصربفرد شرکت اشاره کرد و گفت: کیفیت بالای محصولات تولیدی و مرجعیت این شرکت در سازمان ملی استاندارد، تنوع در محصولات به ویژه محصولات مورد نیاز آموزش و پرورش، توان تولیدی بالای شرکت برای تامین نیاز آموزش و پرورش، توسعه ارتباط و بازاریابی شرکت با مدارس غیردولتی، توان پژوهشی شرکت و تطبیق محصولات بر اساس ارگونومی مورد نیاز دانش‌آموزان، از نقاط تمایز این شرکت است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 − نه =

پست های مرتبط