اخبار 28 آبان, 1401 9:21 ق.ظ
اخبار 28 آبان, 1401 9:21 ق.ظ

رییس هیات مدیره موسسه تاکید کرد؛

استفاده از ظرفیت نهادهای حاکمیتی برای تامین منافع اعضا

دکتر محمد دلبری رییس هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه برای تامین منافع فرهنگیان عضو موسسه باید از همه ظرفیت‌های موجود استفاده کرد، گفت: یکی از مهم‌ترین ظرفیت‌هایی که می‌تواند در جهت منافع اعضای صندوق بکار گرفته شود، ظرفیت ‌نهادهای حاکمیتی از جمله مجلس شورای اسلامی، دولت و سایر نهادهای مرتبط با موضوع فرهنگیان است.

رییس هیات مدیره موسسه در جلسه کمیته تعاملات راهبردی ضمن اشاره به اقدمات روابط عمومی موسسه جهت برنامه‌ریزی موضوعات و دستورکارهای جلسات کمیته تا پایان سال 1401 تصریح کرد: موضوع تعاملات راهبردی برای این مجموعه و به ویژه تعاملات با نهادهای تاثیرگذار در مسائل مربوط به منافع اعضای موسسه بسیار مهم است، بنابراین باید مسائل و موضوعات راهبردی در اولویت بررسی قرار گیرند.

دکتر دلبری، شناسایی و استفاده از همه ظرفیت‌های موجود به منظور تامین منافع اعضا را یکی از مهم‌ترین وظایف کمیته تعاملات راهبردی عنوان کرد و افزود: علاوه بر ظرفیت‌ نهادهای حاکمیتی، نمایندگان استانی موسسه در سراسر کشور، رسانه‌های تاثیرگذار و همچنین ظرفیت عظیم اعضای موسسه وجود دارند که باید با برنامه‌ریزی درست و تعاملات موثر از آنها بهره گرفت.

رییس کمیته تعاملات راهبردی همچنین بر انجام وظایف مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از موضوعات تعاملات راهبردی و روابط‌عمومی‌های موسسه و شرکت‌ها تاکید کرد و گفت: اقدامات مرتبط با مسئولیت‌های اجتماعی مجموعه صندوق نیز باید بر مسائل فرهنگیان و به ویژه اعضا و همچنین مباحث مربوط به محیط زیست و خدمات ماندگار متمرکز باشد.

در این جلسه همچنین اعضای کمیته تعاملات راهبردی، ایده‌ها و دیدگاه‌های خود در خصوص دستورکارهای این کمیته به ویژه موضوعات راهبردی را بیان کردند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + چهارده =

پست های مرتبط