اخبار 3 مهر, 1402 11:03 ق.ظ
اخبار 3 مهر, 1402 11:03 ق.ظ

استقبال فرهنگیان از خدمات ویژه شرکت مسافرتی زاگرس

مدیرعامل شرکت مسافرتی زاگرس وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان، از راه‌اندازی سایت فروش آنلاین بلیط این شرکت، خدمات ویژه به فرهنگیان و استقبال گسترده از این خدمات طی یکسال اخیر خبر داد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، سید ریاض‌الدین طباطبایی در همایش نمایندگی استانی صندوق با اشاره به راه‌اندازی سایت فروش آنلاین بلیط شرکت زاگرس به آدرس zagrostravel.ir گفت: امیدوارم در آینده نزدیک این خدمات بر روی سوپر اپلیکشن موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان نیز بارگزاری شود و فرهنگیان معزز در اقسی نقاط کشور بتوانند بر روی این سامانه خریدهای خود را انجام دهند.
وی ادامه داد: با توجه به گستردگی جامعه هدف در کل کشور ضرورت ارایه خدمات بر بستر فضای مجازی و آنلاین بیش از پیش اهمیت دارد و بزودی سایر خدمات این شرکت اعم از تورهای داخلی و خارجی نیز بر روی سایت mookeb.ir قابل دسترس خواهد بود.
طباطبایی همچنین با اشاره به اینکه شرکت زاگرس جزو پنج شرکت اصلی مجری مستقیم سفرهای زیارتی سازمان حج و زیارت در کشور است، تصریح کرد: خدمات این شرکت بصورت آنلاین در استان‌های تهران، خراسان رضوی، هرمزگان، گیلان، آذربایجان شرقی، اصفهان و … برروی سامانه atabatorg.haj.ir قابل مشاهده بوده و فرهنگیان معزز و سایر مخاطبان می‌توانند با انتخاب خدمات شرکت زاگرس بر روی سامانه مذکور نسبت به ثبت نام سفرهای زیارتی عتبات عالیات اقدام نمایند.
مدیرعامل شرکت زاگرس اظهار داشت: از مهر 1401 تا مهر 1402 بیش از 15 هزار نفر زائر با استفاده از خدمات این شرکت به سفر معنوی عتبات عالیات اعزام شده‌اند.
طباطبایی با اشاره به عملکرد 11 ماهه سال مالی 1402 از سود 5/8 میلیارد تومانی این شرکت خبر داد که نسبت به دوره مشابه سال مالی قبل، رشد 115 درصدی را نشان می‌دهد.
وی همچنین از نمایندگان استانی خواست نسبت به معرفی هر چه بیشتر شرکت زاگرس به فرهنگیان استان خود در زمینه‌های تهیه بلیط، تور و کلیه خدمات مورد نیاز در حوزه گردشگری اهتمام بیشتری داشته باشند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

5 × سه =

پست های مرتبط