اخبار 18 اردیبهشت, 1401 1:48 ب.ظ
اخبار 18 اردیبهشت, 1401 1:48 ب.ظ

اشتغال‌زایی بیمه معلم برای خانواده فرهنگیان با تسهیلات ویژه

شرکت بیمه معلم از شرکت‌های تابعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، با مصوبه هیئت مدیره، جذب مشاور و کارشناس فروش بیمه‌های زندگی ویژه فرهنگیان و خانواده ایشان را با شرایط خاص و در راستای اشتغال‌زائی و توسعه ضریب نفوذ بیمه عمر، در دستور کار قرار داد.

سعید گیوه‌چی مدیر بیمه‌های عمر و زندگی بیمه معلم، ضمن اعلام این خبر، گفت: شرکت بیمه معلم به منظور توسعه بیمه‌های زندگی، فرایند اشتغال‌زائی و همچنین توسعه روندهای سرمایه‌گذاری در بیمه عمر، طرح جدیدی در سال 1401 را کلید زد.

وی افزود: جذب مشاور و کارشناس فروش بیمه‌های زندگی و در ادامه اعطا کد نمایندگی و بازاریابی فروش بیمه‌های زندگی به خانواده فرهنگیان و دانشجویان، بر اساس مصوبه هیئت مدیره بیمه معلم در دستور کار گرفت.

به گفته گیوه‌چی، افراد مشمول این طرح می توانند در کنار کارشناس فروش بیمه‌های زندگی، فعالیت‌های شغلی خود را نیز انجام دهند.

وی تصریح کرد: در همین زمینه برای دانشجویان، فرهنگیان و خانواده فرهنگیان تسهیلات ویژه‌ای اعم از اعطاء وام جهت خرید تجهیزات در نظر گرفته می‌شود تا بتوانند در فروش بیمه‌های عمر با حمایت‌های بیمه معلم گام بردارند.

مدیر بیمه‌های عمر و زندگی بیمه معلم همچنین یادآور شد: نرم‌افزاری تهیه شده تا به صورت سیستماتیک، افراد متقاضی از زمان دریافت کد تا زمان رسیدن به درآمدزائی و دریافت کد نمایندگی، هدایت شوند و 200 نماینده برتر نیز جهت تعلیم این افراد وارد عمل می‌شوند.

فرهنگیان و خانواده‌های ایشان، جهت ثبت نام و اطلاعات بیشتر می‌توانند به لینک زیر مراجعه کنند:

https://online.mic.co.ir/form

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هجده + نوزده =

پست های مرتبط