اخبار 12 تیر, 1398 9:39 ق.ظ
اخبار 12 تیر, 1398 9:39 ق.ظ

اعتماد و همراهی معلمان البرز نسبت به صندوق ذخیره فرهنگیان با عضویت 82 درصدی

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: ۸۲ درصد از فرهنگیان این ستان عضو صندوق ذخیره فرهنگیان هستند.

مراد مالمیر در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: باوجود برخی فضاسازی‌ها برای سلب اعتماد فرهنگیان نسبت به صندوق ذخیره فرهنگیان فقط ۱۸ درصد از فرهنگیان البرز عضو صندوق ذخیره فرهنگیان نیستند.
وی با اشاره به اینکه مشارکت بالای فرهنگیان در عضویت صندوق ذخیره فرهنگیان نشان از اعتماد و همراهی آنان با این مجموعه دارد، خاطرنشان کرد: فرهنگیان با عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان در واقع اقدام به یک سرمایه‌گذاری امید بخش برای آینده خود می‌کنند.
وی بیان داشت: فرهنگیان عضو ضمن دریافت سود در زمان بازنشستگی نیز از مزایا و خدمات صندوق ذخیره فرهنگیان در حین خدمت نیز بهره‌مند می‌شوند.
رئیس کارگروه جذب و نگهداشت اعضای صندوق فرهنگیان البرز ادامه داد: حدود یک هزار و ۸۰۰ نیروی قراردادی در آموزش و پرورش این استان مشغول به کار هستند که شرایطی فراهم شده تا این نیروها نیز بتوانند با عضویت در صندوق از سود و مزایای آن برخوردار شوند.
مالمیر تصریح کرد: خدمات مناسبی در حین خدمت، همانند کارت خرید اعتباری از فروشگاه‌های معتبر، پرداخت وام‌های بدون بهره برای سفرهای سیاحتی و زیارتی داخلی و خارجی از سوی صندوق ذخیره به فرهنگیان ارائه می‌شود.
وی تاکید کرد: پوشش صد درصدی صندوق ذخیره فرهنگیان در استان البرز نیاز به اطلاع رسانی مناسب به جامعه هدف دارد. البرز حدود ۲۵ هزار نفر فرهنگی دارد.

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 − هشت =

پست های مرتبط