اخبار 11 اردیبهشت, 1401 11:20 ق.ظ
اخبار 11 اردیبهشت, 1401 11:20 ق.ظ

پیام مدیرعامل به مناسبت هفته معلم؛

اعضاء صندوق ذخیره فرهنگیان از ثـمره سرمایه‌گذاری‌های خـود بهره‌مند خواهند شد

معلمان، امانتداران قلم و آموزگاران علم و اندیشه و شمع جمع آفرینش‌اند. بزرگداشت مقام و منزلت معلم در جامعه‌ی ما، بزرگداشت مجموعه‌ای از ارزش‌های والای انسانی و تکریم یک فرهنگ متعالی است. بزرگداشت روز معلم در حقیقت ادای دین به حاملان مشعل دانایی در طول تاریخ و احترام ویژه به کرامت انسان است.

هفته معلم و گرامیداشت یاد معلم شهید مرتضی مطهری، فرصتی دوباره است که ضمن سپاسگزاری از نقش و خدمات ارزنده و بی‌دریغ معلمان و تبریک صمیمانه به ایشان، توجه ویژه‌ای به ارتقاء معیشت و منزلت آنها در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان داشته باشیم.
امروز صندوق ذخیره فرهنگیان با سپری کردن قریب به سه دهه از فعالیت، با قطره قطره واریزی ارزشمند اعضاء خود و سرمایه‌گذاری‌های بزرگ مقیاس و سودآور، به درخت تنومندی تبدیل شده و پای به دوران بلوغ و شکوفایی گذاشته است.
اگرچه روند شکوفایی صندوق به ویژه در زمینه خلق ثروت، ایجاد ارزش افزوده و سودآوری با نگاه تحولی و با سرعتی مضاعف ادامه خواهد یافت، اما فرصتی فراهم شده است تا اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان از ثمره سرمایه‌گذاری‌های خود بهره‌مند شوند و کام آنها شیرین گردد.
در مدیریت تحول‌گرای جدید که در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان مستقر شده است، دو ریل سرمایه‌گذاری‌های سودآور برای آینده اعضاء در کنار ارائه خدمات شایسته به آنان، به موازات همدیگر پیش خواهند رفت زیرا معتقدیم که نه تنها منافاتی بین این دو حوزه وجود ندارد بلکه علاوه بر جلب رضایت و اعتماد اعضاء صندوق، سودآوری مضاعفی برای آنها به همراه خواهد داشت.
اعضاء صندوق در حال حاضر مالک چندین دارایی و شرکت بزرگ و سودآور در حوزه‌های پتروشیمی و انرژی، مالی و بورسی، ساختمانی و خدمات در سطح کشور هستند و حق دارند که نتیجه سرمایه‌گذاری‌های خود را ببینند. بنابراین ما با پشتوانه این سرمایه‌ها، تلاش می‌کنیم با احصاء نیازهای اساسی فرهنگیان عضو، سبد متنوعی از خدمات را طراحی کرده و با بهترین کیفیت و پایین‌ترین قیمت در اختیار آنها بگذاریم و اعضاء صندوق دارای شبکه خدماتی خاص خودشان خواهند شد.
موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تمام دارایی‌ها و سرمایه‌های خود، یک نهاد خصوصی و متعلق به اعضاء آن است و یکی از اهداف اصلی مدیریت جدید، محاسبه ارزش مالکانه و ایفای حقوق کامل فرهنگیان عضو خواهد بود. مدیریت صحیح، علمی و اصولی سرمایه‌های فرهنگیان عضو صندوق به منظور خلق بیشترین ثروت و بیشترین سودآوری، دستور کار کلی ما خواهد بود.
واضح است که اعتماد فرهنگیان به مجموعه صندوق و حمایت آنها از بزرگترین نهاد اقتصادی متعلق به خودشان، بار مسئولیت مدیران و کارکنان صندوق و هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه را بسیار سنگین‌تر از گذشته خواهد کرد تا با سودآوری بیشتر و ارائه خدمات رفاهی مناسب، اطمینان خاطر فرهنگیان را در طول دوره خدمت و همچنین در زمان بازنشستگی فراهم سازند.
در پایان ضمن تبریک دوباره هفته معلم و همچنین عید سعید فطر به تمامی معلمان عزیز کشور، به فرهنگیان عضو موسسه صندوق ذخیره اطمینان خاطر می‌دهیم که ضمن حفظ و حراست از اموال فرهنگیان، این موسسه با بهر‌ه‌گیری از تمام ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل خود، برای ارتقاء معیشت آنها گام بر می‌دارد.

جواد نوری

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + بیست =

پست های مرتبط