اخبار 26 مرداد, 1401 3:53 ب.ظ
اخبار 26 مرداد, 1401 3:53 ب.ظ

اعضای جدید هیات مدیره هلدینگ تدبیرگران اطلس معرفی شدند

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در احکام جداگانه‌ای دکتر فرامرز خالقی، دکتر کرم رضا پیریایی و دکتر مهدی باقری را به عنوان اعضای هیات مدیره جدید هلدینگ تدبیرگران اطلس معرفی کرد.

جلسه معارفه اعضای جدید هیات مدیره جدید هلدینگ تدبیرگران اطلس روز چهارشنبه 26 مرداد 1401 با حضور مدیرعامل، معاونان و مدیران موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و مدیران هلدینگ تدبیرگران اطلس و برخی از مدیران عامل شرکت‌های تابعه آن برگزار شد.

دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی در آیین معارفه هیات مدیره هلدینگ تدبیرگران اطلس با اشاره به اینکه تغییرات صورت گرفته در راستای برنامه‌های تحولی برای ارائه خدمات به اعضا است، گفت: فرهنگیان عضو موسسه انتظارات به حقی به ویژه در حوزه ارائه خدمات مناسب دارند و هلدینگ تدبیرگران اطلس با ترکیب جدید در این راستا حرکت خواهد کرد.
وی افزود: ارائه خدمات مناسب باید با توجیه اقتصادی برای موسسه همراه باشد و برای دستیابی به این هدف برنامه‌های متنوعی طراحی شده است.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان همچنین ضمن تقدیر از زحمات دکتر مهدی باقری در جایگاه سرپرست هلدینگ تدبیرگران اطلس، وی را به عضویت هیات مدیره این هلدینگ منصوب کرد.
در اولین جلسه هیات مدیره جدید هلدینگ تدبیرگران اطلس نیز دکتر فرامرز خالقی به عنوان رییس هیات مدیره، دکتر کرم‌رضا پیریایی به عنوان مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره و دکتر مهدی باقری به عنوان عضو هیات مدیره این هلدینگ انتخاب شدند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − یک =

پست های مرتبط