اخبار 20 شهریور, 1401 4:40 ب.ظ
اخبار 20 شهریور, 1401 4:40 ب.ظ

اعضای هیات مدیره جدید ماشین‌سازی اراک معرفی شدند

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در مراسم تکریم و معارفه اعضای هیات مدیره و مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی اراک با اشاره به اهمیت انتصاب مدیران و بکارگیری افرادی کارآمد و اخلاق‌مدار اظهار کرد: مدیران پاکدست بسیاری در مجموعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان داریم و انتصابات جدید ماشین‌سازی اراک هم به‌رغم تاکید بسیاری که مبنی بر جابجایی سریع مدیران وجود داشت، بدون شتاب و مبتنی بر مولفه‌های شناختی شکل گرفت.

 وی ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های هیات مدیره قبلی شرکت ماشین‌سازی اراک، بر انتخاب مدیران شرکت‌‎های تابعه موسسه بر اساس شاخص‌های تعهد به ارزش‌های انقلابی، تخصص و تبحر و تجربه مفید کاری تاکید کرد.

دکتر نجف پورکردی با تاکید بر اینکه ماشین‌سازی اراک دارای جایگاه خاص و ارزشمندی برای موسسه و چرخه اقتصادی کشور است، تصریح کرد: این شرکت حتما مبتنی بر فرمایشات مقام معظم رهبری باید با دانش‌بنیان کردن زنجیره تولید و صنایع پایین دستی به مرکز ثقل در اقتصاد ملی تبدیل شود.

مدیر عامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به ضرورت اصلاح ساختاری در این شرکت گفت:  اصلاح ساختاری باید منجر به تقویت تولید، محصولات، فروش و در نهایت ایجاد نظام مالی و سودآوری شرکت ماشین‌سازی اراک شود.

دکتر نجف‌پورکردی استفاده از ظرفیت نخبگان صنعت، ورود به حوزه‌های اقتصاد دیجیتال، دانش‌بنیان و تکنولوژی را ضرورتی انکارناپذیر خواند و گفت: سودآوری برای سهامداران خرد، مقبولیت بین شرکای استراتژیک، سودآوری قابل قبول برای فرهنگیان به عنوان ذینفعان اصلی از اهداف کلان ماشین سازی اراک است که باید بر پایه عقلانیت سازمانی و وجدان که بزرگترین محکمه بشری است، محقق شود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 + 9 =

پست های مرتبط