اخبار 8 بهمن, 1401 4:22 ب.ظ
اخبار 8 بهمن, 1401 4:22 ب.ظ

اعلام آمادگی شهرداری تهران برای پیشبرد پروژه‌های ساختمانی معلم

معاون شهردار تهران با حضور در غرفه ساختمانی معلم برای همراهی با این هلدینگ به منظور تسهیل در رفع مشکلات مربوط به پروژه‌های عمرانی، اعلام آمادگی کرد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، چهارمین گردهمایی سازندگان منطقه یک با حضور دکتر علیرضا جاوید معاون شهردار تهران، دکتر مهدی صباغی شهردار منطقه یک و مدیران عامل تعدادی از شرکت‌های ساختمانی برگزار شد.

دکتر جاوید و دکتر مهدی صباغی ضمن حضور در غرفه ساختمانی معلم و گفت‌وگو با مهندس نجات‌نیا مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم، با ماموریت‌های و پروژه‌های عمرانی این هلدینگ آشنا شدند.

دکتر جاوید ضمن ابراز خرسندی از فعالیت هلدینگ ساختمانی برای ارزش‌افرینی در حوزه ساختمانی و در نهایت سودآوری برای جامعه فرهنگیان، از اعلام آمادگی برای پیشبرد برنامه‌های این هلدینگ در روند احداث یکی از پروژه‌های ساختمانی واقع در منطقه یک تهران خبر داد.

در این همایش همچنین از کمپین شهر و سازنده مبتنی بر قوانین مربوط به برج باغ،  بررسی قانون فضای سبز شهر تهران، بهبود تحلیل سازندگان با سازمان نظام مهندسی ساختمان و… با حضور سیدفرزاد نجات‌نیا مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم رونمایی شد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 + 20 =

پست های مرتبط