اخبار 15 آبان, 1402 9:31 ق.ظ
اخبار 15 آبان, 1402 9:31 ق.ظ

در دیدار مدیران شرکت فرآیند نوین فرهنگیان با مدیران آموزش و پرورش استان کرمانشاه مطرح شد:

اعلام آمادگی مدیران آموزش و پرورش کرمانشاه برای همکاری در راستای تحقق برنامه‌های صندوق

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه با اشاره به اقدامات مثبت صندوق ذخیره فرهنگیان در یکسال گذشته، گفت: ما آماده هرگونه همکاری در راستای تحقق برنامه‌های صندوق به ویژه خدمات رفاهی برای اعضای صندوق هستیم که باعث افزایش رضایتمندی آنان خواهد شد.

جلسه مدیران شرکت فرآیند نوین فرهنگیان با مدیرکل و مسئولین ادارات آموزش و پرورش استان کرمانشاه در تاریخ ۸ آبان ماه سال جاری با حضور مدیرکل، معاونین پشتیبانی و توسعه مدیریت ادارات آموزش و پرورش استان کرمانشاه ، اعضاء کارگروه استانی صندوق ذخیره و مدیرکل نوسازی و توسعه و تجهیز مدارس استان در محل خانه معلم این استان برگزار شد.

دکتر سلمان محمدی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، آمادگی اداره کل استان را برای انجام هرگونه همکاری در راستای تحقق برنامه های صندوق ذخیره فرهنگیان اعلام کرد و گفت: توسعه خدمات از جمله گسترش و ایجاد مراکز رفاهی و سیاحتی برای فرهنگیان و بهره‌مندی اعضای مؤسسه از چنین خدماتی ضروری است.
در این نشست، دکتر یاوری معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی استان نیز گزارشی از فعالیت‌های صندوق ذخیره استان ارائه کرده و افزود: اقدامات موثر و مفیدی که در افزایش حق عضویت فرهنگیان عضو در ماه‌های اخیر انجام شده، نتیجه تعامل و ارتباط مؤثر قسمت‌های مختلف اداره کل استان بوده است؛
وی تصریح کرد: پیگیری جدی پرداخت سهم دولت را برای تشویق همکاران عضو مؤسسه الزامی است.
مهندس امیری قائم مقام مدیر عامل و عضو هیئت مدیره شرکت فرآیند نوین فرهنگیان ضمن تشریح برنامه‌های در دست اجرای صندوق ذخیره، بر لزوم توجه به ظرفیت‌های استانی به ویژه مرز مشترک و وسیع استان کرمانشاه و کشور همسایه عراق در راستای تهیه طرح‌های دارای توجیه اقتصادی با همکاری معاونت اقتصادی و سرمایه‌گذاری استانداری کرمانشاه تأکید کرد.
مهندس صبح‌خیز رئیس هیأت مدیره شرکت فرآیند نوین فرهنگیان نیز با اشاره بر اجرایی شدن طرح ارزش مالکانه، این طرح را از جمله فعالیت‌های امید آفرین و نویدبخش مؤسسه برای اعضای صندوق دانست.
مهندس سلیمی معاونت امور استان‌ها، اعضا و کسب و کار شرکت فرآیند نوین فرهنگیان به بیان چگونگی استفاده از ظرفیت‌های استانی و تحقق هم‌افزایی با شرکت‌های تابعه صندوق از جمله شرکت‌های صنایع آموزشی و تجهیزات مدارس پرداخت و عنوان کرد: توجه به این رویکرد از سوی نمایندگی‌های استانی مؤسسه در توسعه فعالیت‌های اقتصادی صندوق ذخیره و تحقق منافع حداکثری برای اعضا، بسیار مهم است.
وی افزود: این شرکت‌ها بایستی در نحوه قیمت‌گذاری محصولات انعطاف بیشتری داشته باشند تا زمینه خرید بیشتر نیز فراهم شود.
تأکید بر اهمیت موضوع خدمات رفاهی حین خدمت، پیگیری وصول مطالبات سهم دولت، افزایش سهمیه لیزینگ خودرو و کالاهای اساسی برای استان ها، تسریع در اختصاص ارزش مالکانه، ارتباط موثر مؤسسه با اعضا، از سایر مواردی بود که در این نشست مطرح شد و معاونین پشتیبانی مناطق آموزش و پرورش استان و اعضای کارگروه استانی صندوق ذخیره فرهنگیان به بیان دیدگاه ها و نظرات خود در این خصوص پرداختند.
در پایان جلسه، با اهدا لوح تقدیر به مدیرکل و معاونت توسعه و مدیریت استان از تلاش‌های مجدانه این عزیزان در راستای افزایش حق عضویت فرهنگیان در ماه‌های اخیر، تقدیر شد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 + پانزده =

پست های مرتبط