اخبار 16 خرداد, 1401 9:57 ق.ظ
اخبار 16 خرداد, 1401 9:57 ق.ظ

اعلام اسامی برندگان مسابقه هفته معلم در سالروز تاسیس صندوق

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در مراسم قرعه‌کشی مسابقه فرهنگیان به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، بر تعامل با فرهنگیان عضو موسسه تاکید کرد و گفت: کارایی و اثربخشی باید سرلوحه همه فعالیت‌ها و اقدامات صندوق به ویژه در زمینه تعامل با اعضای موسسه قرار گیرد زیرا مساله بازدهی در یک بنگاه اقتصادی، بسیار مهم است.

در این مراسم که همزمان با سالروز تاسیس موسسه و با حضور مدیرعامل، قائم‌مقام مدیرعامل، معاونان و مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه و همچنین سرپرست هلدینگ تدبیرگران اطلس برگزار شد، دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی مدیرعامل موسسه ضمن تاکید بر اثربخش و بهره‌ور بودن اقدامات روابط‌عمومی به ویژه در زمینه برگزاری مسابقات برای فرهنگیان، اطلاع‌رسانی دقیق در مورد زمان، نحوه برگزاری، سیستم قرعه‌کشی، زمان دقیق اعلام‌برندگان، تعداد و میزان جوایز و سایر مسائل مرتبط با مسابقه را بسیار مهم عنوان کرد.

وی تاکید کرد: مدیریت بر هزینه تکلیف ماست و باید مشخص شود هر هزینه‌ای که می‌کنیم چه مقدار برای موسسه بازدهی دارد.  بنابراین لازم است موضوع کارایی و اثربخشی در همه امور مدنظر باشد زیرا مسئولیت قانونی داریم که به ازای هر واحدی که هزینه می‌کنیم بازدهی آن را ارزیابی کنیم و این امر هم شرعی، هم عرفی و هم قانونی است.

مهندس حمید باقرنژاد معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه نیز با تاکید بر اینکه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان یک بنگاه اقتصادی است، گفت: باید برای هر اقدامی، خروجی آن مشخص و مورد ارزیابی قرار گیرد که یک بازی برد- برد باشد و اینکه صندوق چه بدست آورده و برای آن چه میزان هزینه کرده است. بنابراین روابط‌عمومی برای برگزاری مسابقات باید شاخصی برای افزایش تعامل با اعضا در نظر بگیرد و پیشرفت آن را مورد ارزیابی قرار دهد.

50 نفر از فرهنگیان برنده مسابقه شدند

در این مراسم توسط روابط‌عمومی گزارشی از وضعیت برگزاری مسابقه برای فرهنگیان ارائه شد.

در مجموع 1294 نفر از فرهنگیان در این مسابقه شرکت کردند که پس از بررسی پاسخ‌های صحیح ارائه شده به همه سوالات، حذف اسامی تکراری و موارد دارای اطلاعات ناقص، تعداد 319 نفر به عنوان واجدان شرایط شرکت در قرعه‌کشی، نهایی و آماده انجام قرعه‌کشی شدند.

در ادامه مراسم قرعه‌کشی، به دستور مدیرعامل محترم موسسه، جهت اطمینان از صحت و سلامت قرعه‌کشی و جلوگیری از هرگونه شائبه و اجحاف در حق شرکت‌کنندگان در مسابقه، کنترل‌های لازم به عمل آمده است.

در مرحله بعد دکتر نجف‌پور مدیرعامل موسسه پس از اخذ نظر حاضران در جلسه و در راستای ترغیب فرهنگیان به تعامل و مشارکت در مسابقات موسسه، تعداد جوایز را 50 فقره یک میلیون تومانی خرید کالای ایرانی تعیین کردند.

در مرحله بعد، قرعه‌کشی بین 319 نفر از واجدین شرایط در بازه‌های 7 نفره (هر هفت شماره یک شماره) توسط یکی از حاضران انجام و پس از مشخص شدن در فایل اکسل با رنگ قرمز، توسط دو نفر از حاضران یادداشت ‌شد. این روند تا مشخص شدن نفر پنجاهم ادامه داشت. در پایان مراسم قرعه‌کشی، صورتجلسه توسط مدیرعامل و سایر حاضران در جلسه امضاء و تصویب شد. لازم به ذکر است که پس از طی مراحل اداری، جهت اعطای جوایز، با برندگان مسابقه تماس گرفته خواهد شد.

اسامی برندگان به شرح لیست پیوست اطلاع‌رسانی می‌شود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 1 =

پست های مرتبط