اخبار 9 بهمن, 1401 12:58 ب.ظ
اخبار 9 بهمن, 1401 12:58 ب.ظ

عضو هیات مدیره و معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه خبرداد:

افتتاح حساب غیرحضوری فرهنگیان در بانک سرمایه برای دریافت سهم‌الشرکه بازنشستگی

مهندس حمید باقرنژاد عضو هیات مدیره و معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه ضمن اشاره به سیاست کلان این مجموعه مبنی بر احیای بانک سرمایه و تمرکز وجوه در بانک مزبور و استفاده از این ظرفیت برای ارائه خدمات بیشتر به فرهنگیان عزیز عضو موسسه، گفت: با توجه به فراهم بودن زمینه افتتاح حساب غیرحضوری در بانک سرمایه برای اعضای موسسه، از این به بعد واریزی‌ها به حساب بازنشستگان به عاملیت بانک سرمایه خواهد بود.

وی افزود: با توجه به منویات و سیاست‌های اتخاذ شده هیات مدیره موسسه در خصوص تقویت و احیای بانک سرمایه و جایگزینی بانک مزبور برای واریز وجوه اعضای محترم بازنشسته، فرهنگیان محترمی که قبلا در بانک سرمایه حساب ندارند، می‌توانند نسبت به افتتاح حساب در این بانک اقدام کنند.

معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان تصریح کرد: از آنجایی که محدودیت‌هایی از نظر وجود شعب بانک سرمایه در سراسر کشور وجود داشت، طی هماهنگی با بانک سرمایه، امکان افتتاح حساب به صورت غیرحضوری و به صورت اینترنتی از طریق سایت بانک سرمایه به آدرس www.sbank.ir و اپلیکیشن سرمایه برای اعضای محترم موسسه فراهم شد تا فرهنگیان بدون هیچ محدودیتی بتوانند نسبت به این کار اقدام کنند.

عضو هیات مدیره موسسه اعلام کرد: فرهنگیان عزیز می‌توانند با نصب اپلیکیشن سرمایه بر روی گوشی‌های موبایل هوشمند خود، کلیه مراحل افتتاح حساب، احراز هویت الکترونیکی، دریافت شماره حساب و  حتی فعالسازی کارت بانکی را انجام دهند و دیگر نیازی به مراجعه حضوری به بانک ندارند.

مهندس باقرنژاد تاکید کرد: فرهنگیان عزیز لازم است شماره حساب دریافتی را به مسئول تعاون اداره آموزش و پروش محل خدمت خود یا به نمایندگان استانی موسسه در مراکز استان‌ها در سراسر کشور اعلام کنند که در سیستم ثبت شود تا سهم‌الشرکه آنها در زمان بازنشستگی به حساب مذکور واریز گردد.

همچنین واحد صدای سرمایه با شماره 0214373 از ساعت 7 صبح تا 22 شب آماده پاسخگویی و راهنمایی فرهنگیان عزیز است.

برای اطلاع از فرآیند کامل و افتتاح حساب اینترنتی بانک سرمایه  بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

راهنمای افتتاح حساب آنلاین بانک سرمایه
دانلود اپلیکیشن بانک سرمایه و افتتاح حساب اینترنتی

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

16 − 14 =

پست های مرتبط