اخبار 29 آبان, 1400 1:38 ب.ظ
اخبار 29 آبان, 1400 1:38 ب.ظ

افتتاح خط تولید واگن‌های باری پلور سبز/ افزایش ظرفیت تولید 250 دستگاه در سال

مراسم افتتاح خط تولید و رونمایی از واگن‌های تولیدی شرکت پلور سبزبا حضور مدیران ارشد موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و جمعی از مسئولان استانی برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، آیین افتتاحیه از خط تولید واگن‌های باری و رونمایی از نمونه‌های تولید شده واگن شرکت پلور سبز با حضور محمد هاشم رکن تهران، رییس هیات مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، عفت شریعتی، نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی، امیرانباردار، معاون امور شرکت‌‌‌های موسسه، عاصم نخجوانی مدیر عامل هلدینگ سرمایه گذاری فرهنگیان، جعفر صفری، مدیرعامل ماشین‌سازی اراک، علیرضا شیخ طاهری مدیرعامل گروه صنعتی پلور سبز و جمعی از مسئولان استانی و نمایندگان مجلس برگزار شد.

در این مراسم مدیرعامل گروه صنعتی پلور سبز با اشاره به اینکه این کارخانه از سال ۸۲ با مجوز بهره‌برداری۵۰۰ واگن مسافربری شروع به کار کرد، گفت: اکنون با حمایت و همراهی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، تولیدات کارخانه از تک محصولی خارج شده و توسعه حمل و نقل ریلی نیز در دستور کار قرار گرفته است.


وی با اشاره به کارآمد بودن واگن های حمل غلات و حمل بار لبه بلند افزود: با توجه به ضرورت افزایش طراحی و تولید این نوع واگن‌ها، امروز افتخار خط تولید آن را در اختیار داریم.
شیخ طاهری، از ظرفیت تولید سالانه 250 واگن در این کارخانه خبر داد و گفت: با این جهش سالانه امکان تولید 500 دستگاه واگن را طی یک سال داریم.
وی با تاکید برمیزان اشتغالزایی این کارخانه که در زرند کرمان واقع شده است، از دولت و مسئولان خواست تا با حمایت از این کارخانه، مدیران این شرکت را در راستای کاهش بیکاری کشور یاری دهند.

 

بهره‌گیری از ظرفیت جوانان برای افزایش تولید شرکت

در ادامه این مراسم، عفت شریعتی ضمن تجلیل از این چنین فعالیت‌هایی در حوزه حمل و نقل ریلی کشور در کرمان و زرند بیان کرد: امروز می‌توانیم با بهره‌گیری از نسل جوان، تولید در این عرصه را به جایگاه واقعی خود برسانیم.
نماینده مردم زرند و کوهبنان در مجلس خواهان همکاری بیشتر موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و گروه صنعتی پلور سبز شد و گفت که امیدوارم با تداوم چنین کارهایی در این کارخانه شاهد اشتغال جوانان شهرمان باشیم.
وی افزود: تحولی که گروه صنعتی پلور سبز در سیستم راه_آهن کشور ایجاد کرده است توانمندی جوانان شهر صنعتی زرند را به رخ همگان می‌کشد.
نماینده مردم زرند و کوهبنان تاکید کرد : پلور سبز موجب اشتغال زایی برای جوانان این منطقه شده است، همه باید برای اشتغال جوانان همت کنیم.
شریعتی با بیان اینکه امسال با توجه به شعار سال، مجلس در کمیسیون‌های مختلف افزایش تولید را در برنامه دارد، تصریح کرد: افتخار می‌کنیم که بر اجرای قوانین برای تحقق اهداف نظام نظارت داریم.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 × یک =

پست های مرتبط