اخبار 9 اردیبهشت, 1397 12:14 ب.ظ
اخبار 9 اردیبهشت, 1397 12:14 ب.ظ

افتتاح دبیرستان انرژی اتمی مشهد با بهره‌گیری تجهیزات شرکت صنایع آموزشی

اولین دبیرستان انرژی اتمی مشهد با بهره‌گیری از تجهیزات شرکت‌های صنایع آموزشی و تجهیزات مدارس ایران وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان و با حضور رئیس سازمان انرژی اتمی کشور و مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان افتتاح شد.


در این مراسم دکتر علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی کشور، قاسم‌علی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی، علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی، مهندس محمدصادق عزیزی عضو هیات مدیره و محمدجواد صداقت قائم‌مقام مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان حضور داشتند.
عمده تجهیزات کلاسی شامل میز و صندلی، وایت بوردهای هوشمند و تجهیزات آزمایشگاهی این مدرسه توسط شرکت‌های صنایع آموزشی و تجهیزات مدارس ایران و از کالای ایرانی تهیه شده است.

دکتر صالحی در این مراسم گفت: از تمامی کسانی که خدمت و همت کردند تا این بنای عظیم و زیبا و ماندگار آفریده شود تشکر می‌کنم، باید از استاندار خراسان‌رضوی تشکر کنم که اگر همدلی ایشان و دوستان ایشان در استانداری خراسان‌رضوی نبود به این توفیق نائل نمی‌شدیم و باید از مجموعه وزارت آموزش و پرورش و نماینده وی تشکر کنم.
قاسم‌علی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش خراسان رضوی نیز در مراسم افتتاح دبیرستان انرژی اتمی مشهد اظهار کرد: با مشارکت سازمان انرژی اتمی و وزارت آموزش و پرورش شاهد بهره‌برداری و افتتاح یکی از دبیرستان‌های انرژی اتمی در شرق کشور هستیم. زمین این مدرسه را آموزش و پرورش تهیه کرده و هزینه‌های ساخت و تجهیز آن با سازمان انرژی اتمی بوده است.
وی همچنین از موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و شرکت صنایع آموزشی به دلیل اهتمام در تجهیز این مدرسه با کالاها و تجهیزات ایرانی قدردانی کرد و آن را اقدامی ماندگار از سوی موسسه در جهت پیشرفت و اعتلای کشور عنوان کرد.
در این مراسم همچنین محمدصادق عزیزی عضو هیات مدیره، مهندس محمدجواد صداقت قائم‌مقام مدیرعامل، حسین نورانی نژاد مدیر روابط‌عمومی و اموربین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و مجید شکوهی مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی حضور داشتند و از تجهیزات بکار رفته در تجهیز بخش‌های مختلف مدرسه انرژی اتمی مشهد بازدید کردند.
شرکت صنایع آموزشی بیش از 3500 کالای آموزشی برای مقاطع دبستان تا دانشگاه تولید می‌کند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − هفت =

پست های مرتبط