اخبار 7 خرداد, 1398 11:08 ق.ظ
اخبار 7 خرداد, 1398 11:08 ق.ظ

صندوق ذخیره فرهنگیان در بیست و چهارمین سالروز تاسیس:

افتخار به گذشته، امیدوار به آینده‌

موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در حالی وارد بیست و چهارمین سال فعالیت خود شده است که امروز به عنوان یکی از بنگاه‌های موفق اقتصادی کشور در زمینه سرمایه‌گذاری، سودآوری و ارائه خدمات به اعضای خود مطرح است. سرمایه‌گذاری‌های هوشمندانه صندوق ذخیره فرهنگیان در حوزه‌های مختلف، سودآوری پایدار را برای فرهنگیان عضو تضمین کرده است. این موسسه با داشتن بیش از 800 هزار نفر عضو و دسترسی به یکی از بزرگترین بازارهای کشور، جایگاه ویژه‌ای دارد.

روند روبه بهبود سودآوری صندوق ذخیره فرهنگیان در افزایش دو برابری سود در سال مالی 1397 و دستیابی به 90 درصد سود پیش‌بینی شده سال مالی 1398 در شش ماهه اول امسال، کاملا نمایان است. این سودآوری البته در این سطح متوقف نخواهد شد بلکه با بهره‌برداری از پروژه‌های پتروشیمی موسسه به ویژه کیمیای پارس خاورمیانه و طرح‌های متانول انرژی سپهر، از چهار هزار میلیارد تومان در سال عبور می‌کند که در نوع خود بی‌سابقه و در سطح کشور هم کم نظیر است.

صندوق ذخیره فرهنگیان تاکنون بیش از 2787 میلیارد تومان پول به حساب فرهنگیان بازنشسته واریز کرده که در نوع خود در زمینه انجام تعهدات به موقع در قبال اعضا، کم نظیر است. در حالی بیشترین میزان دریافتی اعضای بازنشسته از 30 میلیون تومان عبور کرده که حداکثر واریزی آنها به صندوق کمتر از 5 میلیون تومان است.

ضمن تبریک سالروز تاسیس موسسه به همه فرهنگیان عضو و کارکنان موسسه و شرکت‌های تابعه، سال‌های متمادی شکوفایی و سودآوری برای این مجموعه عظیم اقتصادی آروز می‌کنیم.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده − 13 =

پست های مرتبط