اخبار 19 اردیبهشت, 1401 9:50 ق.ظ
اخبار 19 اردیبهشت, 1401 9:50 ق.ظ

افزایش چند برابری درآمد شرکت خدمات مسافرتی زاگرس و شروع دوباره سفرهای زیارتی فرهنگیان

مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی زاگرس وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان، از آغاز به کار مجدد «ستاد عتبات فرهنگیان» خبر داد و گفت: این طرح با هدف تسهیل در سفر فرهنگیان طراحی شده و به هر فرهنگی و اعضای خانواده شامل پدر، مادر و فرزندان، مبلغ 9 میلیون تومان تا سقف 36 میلیون تومان وام بدون بهره تعلق خواهد گرفت.

سید ریاض الدین طباطبایی افزود: تمام فرهنگیان اعم از شاغل و بازنشسته می‌توانند در سامانه mookeb.ir و وب سایت این شرکت به نشانیzagrostravel.ir در بخش ثبت نام، گزینه سفرهای زیارتی را انتخاب و نسبت به تکمیل فرم اقدا کنند.

مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی زاگرس تصریح کرد: این شرکت به عنوان تنها آژانس مسافرتی فرهنگیان کشور با بیش از 45 سال قدمت، افتخار ارائه خدمات گردشگری بصورت اقساط به فرهنگیان معزز کل کشور را بعهده دارد.

به گفته وی، به رغم شرایط سخت اقتصادی حاکم بر کشور اعم از رکود اقتصادی، تورم و تحریم‌های سنگین، شیوع ویروس کرونا و … که باعث سخت‌تر شدن کار در حوزه گردشگری شده است، موفقیت‌های شرکت زاگرس در بین بیش از 5 هزار آژانس مسافرتی کشور مشهود است.

طباطبایی با اشاره به افزایش 3 و نیم برابری درآمد شرکت خدمات مسافرتی زاگرس در شش ماهه اول سال مالی 1401 افزود: سود خالص این شرکت نیز در این مدت حدود 22 میلیارد ریال بوده، در حالی که سود سال مالی 1400 کمی بیش از 6 میلیارد ریال بوده است.

وی تصریح کرد: در این مدت بیش از 10 هزار نفر از خدمات شرکت زاگرس استفاده کرده‌اند که بیشتر آنها از فرهنگیان بوده‌اند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × چهار =

پست های مرتبط