اخبار 15 تیر, 1401 11:00 ق.ظ
اخبار 15 تیر, 1401 11:00 ق.ظ

افزایش 30 درصدی ظرفیت اتیلن پتروشیمی مروارید، خبر قابل توجهی برای اعضای موسسه است

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، در جریان بازدید از پتروشیمی مروارید در منطقه عسلویه، این شرکت را فرزند بالغ هلدینگ پتروفرهنگ دانست و گفت: افزایش ظرفیت 30 درصدی تولید اتیلن در پتروشیمی مروارید که در راستای تکمیل زنجیره ارزش در دستور کار قرار گرفته، اقدام بسیار ارزشمندی برای سهامداران این شرکت است.

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی روز دوشنبه 6 تیرماه 1401 در جریان بازدید میدانی از شرکت پتروشیمی مروارید که با همراهی حمید باقرنژاد نایب رییس هیات مدیره و معاون مالی و منابع انسانی موسسه، علی اکبر طاهری مشاور عالی و علیرضا بابازاده مدیرعامل پتروفرهنگ انجام شد، تصریح کرد: پتروشیمی مروارید یک مجموعه وزین است و اقدامات قابل تحسینی در آن انجام شده است.

ایشان ضمن تشکر و قدردانی از مدیران و کارکنان پتروشیمی مروارید، افزود: این شرکت، یک مجموعه وزین و کارآمد است. حقیقتا این نگاه مسئولانه برای خدمت به سهامدار و خدمت به جامعه و نظام مقدس جمهوری اسلامی و پذیرش مسئولانه ریسک‌ها و اتکا به توانمندی و دانش بومی ایرانی کار با عظمت و قابل تحسینی است.

مدیرعامل موسسه تصریح کرد: می‌توان با رویکرد هم‌افزایی مجموعه‌ای از ظرفیت‌ها را کنار هم قرار داد بنابراین در همه اموری که نیاز به حمایت‌هایی از جنس مدیریت کلان حتی در لایه‌های حاکمیتی وجود داشته باشد، موسسه موظف به کمک‌کردن خواهد بود.

در این بازدید سهراب قربان مدیرعامل این شرکت با معرفی پتروشیمی مروارید به عنوان یکی از مهم‌ترین شرکت‌های تابعه هلدینگ پتروفرهنگ، گفت: به زودی پروژه افزایش ظرفیت واحد اتیلن این مجتمع به پایان رسیده و با افزایش 30 درصدی ظرفیت اسمی، تولید در این مجتمع به 650 هزار تن در سال خواهد رسید.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × یک =

پست های مرتبط