اخبار 14 تیر, 1402 10:44 ق.ظ
اخبار 14 تیر, 1402 10:44 ق.ظ

مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام:

اقدامات تحولی اخیر در صندوق، اعضاء را به آینده آن امیدوار کرده است

مدیر کل آموزش و پرورش استان ایلام با بیان اینکه باید با توسعه سطح همکاری‌ها زمینه ساز رشد صندوق ذخیره فرهنگیان در ارائه خدمات بیشتر به اعضاء شویم، گفت: مشارکت بالای فرهنگیان در عضویت صندوق نشان از اعتماد و همراهی آنان با این مجموعه بزرگ اقتصادی دارد و اقدامات تحولی اخیر نیز اعضاء را به آینده آن امیدوار کرده است.

علی درویشی در نشست شورای معاونان این اداره کل افزود: همراهی مدیران و مجموعه آموزش و پرورش در جهت تحقق اقدامات مرتبط با صندوق ذخیره فرهنگیان جزو اولویت‌هاست و آن را ضروری می‌دانیم.

در این نشست همچنین جبار قباد بیگی نماینده صندوق ذخیره فرهنگیان در استان ایلام ضمن قدردانی از حمایت‌های مدیر کل و اعضای شورای معاونان در پیشبرد برنامه‌ها، گزارشی از روند فعالیت‌ها و موفقیت‌های صندوق در سطح کشور و نیز اقدامات انجام شده در استان در جلسه ارائه داد.

وی با اشاره به فعالیت‌های تحولی صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان طی یکسال اخیر و ثبات موسسه، اقدام اثربخش در ارتباط با محورهای پنجگانه نگهداشت اعضای جدید، افزایش ماهیانه حق عضویت، کاهش آمار اعضای انصرافی، فرآیند جذب شاغلین غیر عضو و جذب فرهنگیان جدید الورود را از اهم برنامه‌های در دست اقدام نمایندگی استان دانست و بر ضرورت حمایت مدیرکل استان برای تسهیل در اجرای آنها تاکید کرد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + هشت =

پست های مرتبط