اخبار 22 شهریور, 1402 11:10 ق.ظ
اخبار 22 شهریور, 1402 11:10 ق.ظ

اقدامات یکسال گذشته صندوق ذخیره نشانه توجه مدیرعامل به دغدغه‌های فرهنگیان است

علی حیدری فرهنگی شاغل در منطقه خرمدره استان زنجان با اشاره به اقدامات تیم مدیریتی و به ویژه مدیرعامل موسسه در یکسال اخیر گفت: اقدامات انجام شده بسیار موثر و باعث افزایش امید در فرهنگیان شده است.

او که سابقه 20 سال عضویت در صندوق را دارد، افزود: اینکه به دنبال پیگیری‌های مدیران موسسه در یکسال اخیر بالاخره در برنامه هفتم توسعه مصوب شده که دولت سهم خودش را در پایان هر سال به صندوق پرداخت کرده و بدهی سنواتی را نیز طی دوسال تسویه کند، موجب افزایش سرمایه و رضایت‌مندی اعضا خواهد شد.
حیدری، بکارگیری مدیران جهادی و باانگیزه از میان خانواده فرهنگیان در موسسه و شرکت‌ها در یکسال اخیر را موجب دلگرمی و تعلق خاطر فرهنگیان نسبت به موسسه دانست و اظهار داشت: چنین اقداماتی که برای اولین بار در صندوق انجام شده است نشانه توجه مدیرعامل صندوق به دغدغه‌های فرهنگیان و حفظ کرامت آنان است.
این فرهنگی، آغاز اجرای طرح ارزش مالکانه به عنوان یکی از اولویت‌های تیم مدیریتی فعلی موسسه را ارزشمند عنوان کرد و بیان داشت: این امر نیز قطعا موجب رضایت‌مندی و بهبود وضعیت معیشتی فرهنگیان و علاقه آنها به سرمایه‌گذاری در صندوق است.
حیدری با تاکید بر لزوم اصلاح اساسنامه، در راستای منافع فرهنگیان گفت: هر تغییری که موجب حفظ منافع فرهنگیان و نقش پررنگ آنها در صندوق و نظارت بر عملکرد اعضای هیات مدیره صندوق باشد، می‌تواند مفید واقع شود.
وی افزود: به طور مشخص موسسه در طول یکسال گذشته سیاست خروج از بنگاه‌داری و تاکید بر سهام‌داری را در پیش گرفته است که این امر موجب شفاف‌سازی صندوق و خروج از بنگاهداری شده و در حرکت به سمت سهامداری موثر خواهد بود.
حیدری در پایان با اشاره به اینکه اقدامات یکسال گذشته باعث افزایش امیدواری و بازگشت اعتماد فرهنگیان به صندوق شده است، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت خود فرهنگیان و نقش آنها در نظارت بر عملکرد صندوق به افزایش اعتماد و امیدآفرینی در بین فرهنگیان منجر خواهد شد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

20 − هشت =

پست های مرتبط