اخبار 26 فروردین, 1402 4:01 ب.ظ
اخبار 26 فروردین, 1402 4:01 ب.ظ

الزام دریافت کد بورسی برای دریافت سهام صندوق ذخیره فرهنگیان/ ثبت‌نام بیش از ۳۷۲ هزار نفر تاکنون

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به اینکه به دنبال فراخوان ثبت کد بورسی اعضای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، تاکنون بیش از ۳۷۲ هزار نفر از فرهنگیان شاغل و بازنشسته کد بورسی خود را ثبت کرده‌اند، گفت: ضروری است سایر اعضای موسسه نیز به منظور دریافت ارزش مالکانه و سهام شرکت‌های تابعه در اسرع وقت نسبت به دریافت کد بورسی و ثبت آن در سایت موسسه اقدام کنند.

حمیدرضا نجف‌پور کردی در گفت‌وگو با ایسنا در این باره اظهار کرد: طبق برنامه‌ریزی انجام شده فرهنگیان بازنشسته که قبل از بازنشستگی عضو موسسه بودند، برای آمادگی دریافت ارزش مالکانه در قالب سهام در بورس ضروری است با مراجعه به وب سایت موسسه به آدرس https://www.szf.ir بخش مشاهده صورت وضعیت وارد سامانه صورت وضعیت اعضا شوند و در بخش مشخصات پرسنلی، کد بورسی و شماره همراه خود را وارد کنند.

وی افزود: در گام اول، واگذاری سهام شرکت‌ها از اردیبهشت ماه به فرهنگیان بازنشسته‌ای که کد بورسی خود را در سایت موسسه ثبت کنند، آغاز می‌شود بنابراین فرهنگیانی که کد بورسی ندارند لازم است در اسرع وقت نسبت به دریافت آن اقدام و در سایت موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ثبت کنند تا مشمول دریافت ارزش مالکانه شوند.

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه پیرو اطلاع‌رسانی‌های صورت پذیرفته، قریب به اتفاق فرهنگیان در این زمینه مطلع شده‌اند، گفت: تاکنون ۳۷۲ هزار نفر از فرهنگیان عضو موسسه کد بورسی خود را در وب سایت موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان ثبت کرده‌اند و آماده دریافت ارزش مالکانه در قالب سهام بورسی شرکت‌های صندوق هستند.

نجف‌پور در پایان اظهارکرد: به سایر فرهنگیان توصیه می‌شود برای برخورداری از ارزش مالکانه، در اسرع وقت نسبت به ثبت کد بورسی اقدام کنند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده + نوزده =

پست های مرتبط