اخبار 29 آذر, 1401 4:39 ب.ظ
اخبار 29 آذر, 1401 4:39 ب.ظ

امضاء تفاهم‌نامه ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری به فرهنگیان کل کشور

با حضور مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی،جهانگردی و زیارتی زاگرس وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان و سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش تفاهم‌نامه ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری به جامعه فرهنگیان شاغل و بازنشسته کل کشور امضاء شد.

در این تفاهم‌نامه که توسط سید ریاض‌الدین طباطبایی و دکتر صادق ستاری فرد سرپرست معاونت برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش به امضا رسید، ارائه خدماتی مانند تهیه بلیط هواپیما و قطار برای مسافرت‌های فرهنگیان، برگزاری تورهای زیارتی و تفریحی و آموزشی، برگزاری اردوهای دانش‌آموزی و همچنین سفرهای زیارتی عتبات عالیات پیش‌بینی‌شده است.

طباطبایی مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی زاگرس بیان کرد که این شرکت زیر مجموعه هلدینگ تدبیرگران اطلس وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان می‌باشد که ماموریت این هلدینگ و شرکت‌های تابعه، برنامه ریزی هدفمند و سیستماتیک با نگاه بر نیازمندی‌های فرهنگیان معزز به منظور ارائه خدمات متنوع و متناوب می‌باشد.

وی افزود: این شرکت تفاهم‌نامه‌ای را با بانک قرض‌الحسنه رسالت منعقد کرده  که بر اساس آن به هر فرهنگی و اعضا خانواده آن‌ها برای سفرهای زیارتی عتبات عالیات 9 میلیون تومان وام بدون بهره تا سقف 36 میلیون تومان با ارائه فیش حقوقی، کسر از حقوق و یک فقره سفته یا چک به بانک رسالت  تعلق می‌گیرد.

تمام فرهنگیان اعم از شاغل و بازنشسته می توانند در سامانه mookeb.ir  در بخش ثبت نام زیارتی، نسبت به تکمیل فرم اقدام، یا با شماره 88381668 تماس حاصل نمایند.

مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی زاگرس ادامه داد:  سایر سفرهای داخلی نیز به‌صورت 30 درصد نقد و 70 درصد اقساط 6  تا 10 ماهه و برای سفرهای خارجی نیز 10 تا 18 ماهه می باشد.

فرهنگیان عزیز می توانند از طریق کانال‌های زیر با ما در اتباط باشند.

شماره تماس: 88820040

 

 

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =

پست های مرتبط