اخبار 10 دی, 1398 3:12 ب.ظ
اخبار 10 دی, 1398 3:12 ب.ظ

امضاء تفاهم‌نامه ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری به فرهنگیان استان فارس

با حضور مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی وجهانگردی زاگرس وابسته به صندوق ذخیره فرهنگیان و مدیرکل آموزش‌وپرورش استان فارس، تفاهم‌نامه ارائه خدمات مسافرتی و گردشگری به جامعه فرهنگیان شاغل و بازنشسته استان فارس امضاء شد.

در این تفاهم‌نامه که توسط ریاض‌الدین طباطبایی و علی عسکر نجفی در نشست تخصصی معاونین پشتیبانی، مسئولان بودجه، امور مالی، تعاون و حقوقی ادارات و مناطق آموزش‌وپرورش سراسر فارس در مرکز ضمن خدمت فرهنگیان شیراز به امضا رسید، ارائه خدماتی مانند تهیه بلیط هواپیما و قطار برای مسافرت‌های فرهنگیان، برگزاری تورهای زیارتی و تفریحی و آموزشی، برگزاری اردوهای دانش‌آموزی و همچنین سفر عتبات عالیات پیش‌بینی‌شده است.
مدیرعامل شرکت زاگرس در مراسم امضاء این تفاهم‌نامه گفت: فارس اولین استانی است که این تفاهم‌نامه خدماتی ویژه فرهنگیان و دانش‌آموزان را به منظور تسهیل در سفرهای زیارتی و سیاحتی با استفاده از تسهیلات بانکی را با این شرکت امضاء کرده است.
طباطبایی افزود: در شرایط اقتصادی فعلی شاید بتوان گفت یکی از مطمئن‌ترین سرمایه‌گذاری‌های فرهنگیان کشور عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان است.
مدیرعامل شرکت زاگرس گفت: کارمندان آموزش‌وپرورش با عضویت در صندوق ذخیره فرهنگیان می‌توانند تا سقف 5 درصد و برابر حق عضویت خود در صندوق ذخیره فرهنگیان ،از سهم دولتی بهره‌مند شوند که بسیار بیشتر از سهم تخصیصی به کارمندان سایر نهادهای دولتی است اما فرهنگیان غیر عضو صندوق از سهم دولت بی‌بهره‌اند.
طباطبایی با اشاره به اینکه صندوق ذخیره فرهنگیان متشکل از چهار هلدینگ مالی،  خدماتی، ساختمانی و فعال در زمینه‌ی پتروشیمی و انرژی است و گفت: هلدینگ خدماتی اخیراً تشکیل‌شده و قرار است  شرکت‌های  زیرمجموعه این هلدینگ با برنامه‌ریز، هدفمند و  سیستماتیک و طبق نظر نمایندگان این صندوق در استان‌ها خدمات را ارائه دهند.
مدیرعامل شرکت زاگرس افزود: شرکت خدمات مسافرتی زاگرس از زیرمجموعه‌های این هلدینگ خدماتی است که 100 درصد سهام این شرکت متعلق به فرهنگیان عزیز است.
وی افزود: این شرکت تفاهم‌نامه‌ای را با بانک قرض‌الحسنه رسالت منعقد کرده  که بر اساس آن به هر فرهنگی و اعضا خانواده آن‌ها برای سفرهای زیارتی عتبات عالیات از یک تا 9 میلیون تومان وام بدون بهره با ارائه فیش حقوقی و کسر از حقوق در مدت 4 روز  تعلق می‌گیرد.
مدیرعامل شرکت خدمات مسافرتی زاگرس ادامه داد:  سایر سفرهای داخلی و خارجی  نیز به‌صورت 30 درصد نقد و 70 درصد اقساط 6  تا 10 ماهه ارائه می‌شود.

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =

پست های مرتبط