اخبار 26 مرداد, 1399 3:44 ب.ظ
اخبار 26 مرداد, 1399 3:44 ب.ظ

انتشار شماره تابستان 1399 نشریه هم‌افزا با خبر افتتاح پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه توسط رییس جمهوری

شماره جدید نشریه هم‌افزا با پرونده ویژه سرمایه‌گذاری‌های موسسه در حوزه پتروشیمی به ویژه افتتاح پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه به دست رییس جمهوری و سرمقاله وزیر آموزش و پرورش درباره وضعیت صندوق ذخیره فرهنگیان منتشر شد.


در این شماره علاوه بر ارائه گزارش کامل محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش درباره سرمایه‌گذاری‌ها، سودآوری و عملکرد گذشته، حال و آینده صندوق ذخیره فرهنگیان، خبر احیای بیش از 4 هزار میلیارد ریال از مطالبات سهم دولت و واریز 555 میلیارد ریال از این مبلغ به حساب بازنشستگان از قول وزیر منتشر شده است.
خبر اعطای کارت خرید اعتباری به اعضای صندوق ذخیره فرهنگیان تا سقف 50 میلیون تومان و واریز 279 میلیارد ریال به حساب فرهنگیان بازنشسته بهار 1399 از خبرهای خوب برای فرهنگیان عضو موسسه است.
مصاحبه مهدی نیکدل مدیرعامل موسسه با خبرگزاری ایرنا با محوریت بورسی شدن شرکت‌های تابعه و جهش 13 برابری سودآوری صندوق ذخیره فرهنگیان در طول چهار سال گذشته از دیگر بخش‌های مهم این شماره از نشریه هم‌افزا است. 
پرونده ویژه این شماره از نشریه مربوط به گزارش سرمایه‌گذاری‌های موسسه در حوزه پتروشیمی و خبر ویژه آن نیز افتتاح مجتمع پتروشیمی کیمیای پارس خاورمیانه به دست رییس جمهوری و تبریک دکتر حسن روحانی به فرهنگیان بابت افتتاح این پروژه و ارائه گزارش وزیر آموزش و پرورش و مرضیه شاهدایی مدیرعامل پتروفرهنگ به رییس جمهوری درباره صندوق ذخیره فرهنگیان در حین افتتاح این پروژه است که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد. 
همچنین گزارش بازدید مدیران موسسه از پروژه‌های پتروشیمی موسسه در عسلویه و مشخص شدن وضعیت پیشرفت این پروژه‌ها در گزارش مفصلی آمده است. 
مصاحبه با مدیر عامل هلدینگ پتروفرهنگ، مدیرعامل شرکت کیمیای پارس خاورمیانه، مدیرعامل هلدینگ انرژی سپهر، مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی، مدیرعامل ماشین‌سازی اراک و مدیرعامل بیمه معلم نیز در بخش مصاحبه‌ها در این شماره از نشریه هم افزا آمده است که در عین حال گزارشی از وضعیت سودآوری و پیشرفت پروژه‌های این شرکت‌ها محسوب می‌شود.
در بخش مقالات نیز مقاله‌ای درباره وضعیت بورس و بررسی حباب در این بازار منتشر شده است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 12 =

پست های مرتبط