اخبار 17 بهمن, 1401 9:00 ق.ظ
اخبار 17 بهمن, 1401 9:00 ق.ظ

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در مراسم معارفه تعدادی از مدیران موسسه:

انتصابات بر اساس تعهد، تخصص و شایستگی است

دکتر حمیدرضا نجف پورکردی در مراسم تکریم و معارفه تعدادی از مدیران ارشد موسسه که همزمان با دهه مبارک فجر و در روز ولادت با سعادت امام جواد (ع) برگزار شد، با اشاره به اهمیت مدیریت صحیح برای پیشبرد برنامه‌ها تاکید کرد: اگر قرار است که رهاورد خوبی داشته باشیم باید تلاش شبانه‌روزی مبتنی بر عقلانیت در دستور کار قرار گیرد تا هدف موسسه که سودآوری و جلب رضایت معلمان است، حاصل ‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، مدیرعامل موسسه افزود: از زمان آغاز فعالیت بنده در موسسه تاکنون سعی بر جلب رضایت معلمان داشتیم و بر این اساس همایشی ترتیب دادیم تا نظرات، انتقادات و خواسته‌های این عزیزان را بشنویم و در نهایت خروجی همایش براساس نظرسنجی‌ها رضایت ٩٣ درصدی فرهنگیان حاضر از تعاملات و برنامه‌های موسسه بود.

مديرعامل موسسه تصریح کرد: مدیران موسسه باید کارآمدی مجموعه را جلوه دهند و رضایتمندی معلمان را جلب کنند.

وی با اشاره به اینکه در نظام انتصابات که بر اساس شایستگی تدوین شده، اولین مورد اساسی، تعهد است، گفت: عزت نفس، ارزش‌مداری، روحیه خدمت به مردم، قانون‌مداری، اولویت دانستن حقوق سازمان و معلم بر حقوق شخصی، شهدا و ولایت‌محوری و نداشتن نگاه حزبی و جناحی و خانوادگی، ویژگی‌هایی است‌ که‌ در انتصابات مورد توجه می‌باشد.

دکتر نجف‌پور با اشاره به روایتی از حضرت علی (ع) خطاب به مالک اشتر در مورد انتصابات گفت: هرکس یابد متناسب با حوزه کاری یا دانش دانشگاهی و توانمندی که طی دوره‌های کاری داشته و آگاهی پیدا کرده است،  فعالیت کند.

وی افزود: باید بر حسن تدبیر، پشتکار، سعه صدر، پاکی و آینده‌نگری تمرکز کنیم و امیدوارم کسانی که در سازمان هستند، تثبیت می‌شوند یا تعییر می‌کنند با چنین رویکردی، بهتر خدمت‌رسانی کنند.

مدیرعامل موسسه خطاب به مدیران عامل هلدینگ‌ها اظهار داشت: در انتصابات لایه‌های زیرین مراقب ‌باشید که نیروی انسانی با این چارچوب‌ها و صرفا با تاکید بر شایستگی و تعهد به کار گرفته شوند.

در این مراسم ضمن تکریم و تقدیر از زحمات مدیران قبلی موسسه، مهندس حمید باقرنژاد عضو هیات مدیره موسسه به عنوان معاون برنامه‌ریزی و توسعه، دکتر مسعود زاهدی ‌اول به عنوان معاون مالی و سرمایه ‌انسانی، مهندس محمد طالبی طادی به عنوان مدیر حوزه ریاست، حمید روحانی به عنوان مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل و دکتر غلامرضا بیگلرخانی به عنوان مدیر حسابرسی داخلی موسسه معرفی شدند و احکام خود را از مدیرعامل موسسه دریافت کردند.

شایان ذکر است آقای دکتر مسعود زاهدی‌اول معاون امور مالی و سرمایه انسانی موسسه از یک خانواده فرهنگی بوده و دارای سوابق متعدد مدیریتی از جمله قائم مقامی مدیرعامل در رگولاتوری و معاون مالی و اقتصادی شرکت های غلات‌بان و تپسی، مشاورمالی مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه وحمل و نقل صنایع روغن بارگلزا، معاون مالی، امور مجامع و مدیرکل تصفیه شرکت‌های گروه توسعه اقتصادی، عضو مؤسس و هيئت مدیره شرکت‌های تعاونی توسعه و تأمین نیاز صنایع غذایی و کشاورزی ایران و تأمین نیاز کارخانجات قند و شکر ایران، معاون مالی اداری شرکت تعاونی کارخانجات فرآوری روغن و دانه‌های روغنی ایران و عضویت در هیئت اجرایی انجمن اقتصاددانان ایران بوده و دارای سابقه تدریس در دانشگاه می‌باشد.

در سابقه مدیریتی آقای حمید روحانی، مشاور مدیرعامل و مدیر روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه، سوابقی همچون مدیریت امور مشتریان شرکت سام سرویس (گروه سامسونگ)، مشاور مدیرعامل و مدیر بازاریابی و ارتباطات شرکت عقیق پارسیان، مدیر ارتباطات و بازاریابی بانک کارآفرین و مشاور مدیرعامل بانک در حوزه بازاریابی، مدیر خبر و خبرنگار صداوسیما در منطقه شرق آسیا دفتر مالزی(5 سال)،عضو شورای اقتصادی سازمان صداوسیما، مدیر بازرگانی گروه دانش بنیان تدبیرگران مبنا، مدیر بازرگانی شرکت هوشمند تدبیر، مشاور مدیرعامل پتروشیمی فارابی در حوزه فروش، عضو هیئت مدیره HT group، دبیرکل جشنواره قهرمانان صنعت نفت ایران، عضو خانه مدیران سازمان مدیریت صنعتی و سردبیر اقتصادی شبکه پیام سیما و مدرس مباحث مدیریت کیفیت و خدمات مشتریان به چشم می‌خورد.

همچنین آقای دکتر غلامرضا بیگلرخانی مدیر حسابرسی داخلی، دارای سوابقی همچون مدیر حسابرسی داخلی هلدینگ صنایع شیر ایران، مدیر مالی هلدینگ صباجهاد، مدیر مالی هلدینگ بهپرور و  مدرس دانشگاه می‌باشد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 × یک =

پست های مرتبط