اخبار 27 آبان, 1397 1:36 ب.ظ
اخبار 27 آبان, 1397 1:36 ب.ظ

انتصاب معاون مالی و اداری صندوق ذخیره فرهنگیان

طی مراسمی با حضور مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان، حسن حیدری‌فر با حفظ سمت قبلی خود، به عنوان معاون مالی و اداری موسسه معارفه شد. او پیش از این به عنوان مدیر بخش «خدمات مدیران» موسسه فعالیت داشت.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با اشاره به سوابق درخشان آقای حیدری‌فر در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، واگن سازی پارس در دوران جنگ و کمبود ارز، شرکت ایساکو و برخی دیگر از شرکت‌ها گفت: دلیل انتصاب آقای حیدری‌فر به سمت معاونت مالی و اداری موسسه، تخصص، تجربه و موفقیت وی در زمینه توسعه نیروی انسانی و سیستم‌ها است.

مهندس مهدی نیکدل افزود: با توجه به ضرورت آینده‌نگری و برنامه‌ریزی برای آینده، این موسسه نیازمند انسان‌های توسعه‌گرایی است که اهل برنامه‌ریزی برای آینده باشند.

وی تصریح کرد: محور توسعه، توسعه نیروی انسانی است و این امر در بسیاری از کشورهای دنیا اثبات شده است. از این رو کشورهایی توسعه یافته‌اند که دارای نیروی انسانی توسعه یافته باشند. لذا انتظار می‌رود از این پس موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به یک سازمان یادگیرنده و دانش محور تبدیل شود و این امر نیازمند آموزش نیروی انسانی، برنامه‌ریزی شغلی، ارتقاء سطح رضایت شغلی، اخلاق مداری و برقراری نظم و انضباط است.

مدیرعامل موسسه با تاکید بر این که با توسعه نیروی انسانی حتما توسعه اقتصادی اتفاق خواهد افتاد، گفت: انتظار من این است که مهندس حیدری‌فر توسعه نیروی انسانی را به عنوان یکی از وظایف معاونت مالی و اداری در اولویت قرار دهند.

مهندس نیکدل با اشاره به اینکه بخش مالی هر سازمان قلب آن سازمان است که می‌تواند باعث توانمندی سازمان شده و یا برعکس سازمان را به زمین بزند، افزود: خوشبختانه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان دارای تیم مالی متبحر و خوبی است و لازم است از جدیدترین دانش روز سیستم‌های مالی و علم روز بهره‌مند باشد و حتی این سیستم‌ها در شرکت های تابعه موسسه نیز پیاده شود. یکسان‌سازی سیستم مالی در موسسه و شرکت‌های تابعه موسسه کمک زیادی به تسریع امور و شفاف‌سازی و مبادله اطلاعات می‌کند.

آقای حسن حیدری فر نیز ضمن تشکر از اعتماد مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به وی گفت: وظیفه و هدف اصلی ما در معاونت مالی و اداری موسسه این است که به اهداف مورد نظر مدیرعامل در زمینه توسعه و آموزش نیروی انسانی و همچنین انضباط مالی به شکل جدی عمل کنیم و امید است بتوانیم به یاری یکدیگر سازمان مدرن و بالنده‌تری داشته باشیم.

حسن حیدری‌فر پیش از این به عنوان مدیر خدمات مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان فعالیت داشت. وی سمت‌هایی مانند مدیر خدمات مدیران سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، مدیرعامل شرکت واگن‌سازی پارس، قائم مقام مدیرعامل شرکت ماشین سازی پارس، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت سایپایدک، مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت ایساکو، مدیرعامل شرکت بازرگانی توسعه نیشکر و صنایع جانبی و همچنین مشاور و عضو هیات مدیره چندین شرکت تولیدی را در کارنامه فعالیت حرفه‌ای خود دارد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 5 =

پست های مرتبط