اخبار 16 اسفند, 1401 6:05 ب.ظ
اخبار 16 اسفند, 1401 6:05 ب.ظ

عضو هیات امنای موسسه:

انتظار سودآوری و فعالیت بر پایه هم‌افزایی با همدلی و اتحاد داریم

لیلی نظرپور عضو هیئت امنای صندوق ذخیره فرهنگیان ضمن تشکر از حضور مستمر مدیر عامل موسسه در همایش سراسری اعضای هیئت مدیره و مدیران عامل موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه از بانیان و دست‌اندرکاران همایش قدردانی کرد و گفت: همان‌طور که از عنوان، اهداف و محورهای این همایش مشخص است، انتظار داریم خروجی آن به سودآوری برای فرهنگیان بیانجامد که البته لازمه آن تعمیق فضای همدلی، اتحاد و در نهایت هم‌افزایی درون این مجموعه بزرگ است.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه، نظرپور در همایش سراسری اعضای هیات مدیره و مدیران عامل موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه که در روزهای 13 و 14 اسفند 1401 در اردوگاه شهید باهنر و با حضور دکتر یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش برگزار شد، افزود: بررسی پیشینه تاسیس و فعالیت این موسسه بسیار حائز اهمیت است زیرا این موسسه در سال 1374 طبق تبصره ٦٣ برنامه دوم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران  با هدف ارتقاء وضعیت معیشت فرهنگیان در زمان بازنشستگی تاسیس شده است.

وی با بیان اینکه در مورد حق و حقوق فرهنگیان مماشات نمی کنیم، تصریح کرد: موسسه متعلق به فرهنگیان است و باید فرهنگیان در آن ایفای نقش کنند بنابراین باید اولویت جذب در شرایط برابر با فرزندان فرهنگیان باشد.

عضو هیئت امنای موسسه افزود: از اعضای هیات مدیره و مدیران عامل هلدینگ‌ها و شرکت‌ها انتظار خروجی مطلوب و سودآوری و فعالیت بر پایه هم‌افزایی با همدلی و اتحاد داریم.

نظرپور با اشاره به رویکرد این همایش مبنی بر گفتمان‌سازی، تعاملات راهبردی، هم‌افزایی و ارتقای بهره‌وری، گفت: فرهنگیان عضو موسسه انتظار دارند از سرمایه ایشان حفاظت شود.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 × 2 =

پست های مرتبط