اخبار 4 تیر, 1401 2:44 ب.ظ
اخبار 4 تیر, 1401 2:44 ب.ظ

مهندس باقرنژاد در مراسم تکریم مدیر امور اداری و پشتیبانی موسسه:

انجام هزینه برای نیروی انسانی در هر سازمان سرمایه‌گذاری است

نایب رئیس هیأت مدیره موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اهمیت مدیریت نیروی انسانی در هر سازمانی، هزینه‌کرد برای این موضوع را سرمایه‌گذاری دانست.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل موسسه، مهندس حمید باقرنژاد نایب‌رئیس هیأت مدیره و معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه در مراسم تکریم از خدمات آقای کرم بشارت مدیر امور اداری و پشتیبانی، با اشاره به اینکه قبول مسئولیت و مدیریت‌ به مانند دو امدادی است، اظهار کرد: لیکن مهم این است که این امانت به درستی حفظ و به افرادی شایسته واگذار شود.

وی با اشاره به اینکه مدیریت منابع انسانی در سازمان‌های استراتژی محور موضوع مهم و وظیفه خطیری است، گفت: معتقدیم هر هزینه‌ای که بابت نیروی انسانی انجام می‌شود در اصل سرمایه‌گذاری برای آینده است، هرچه نیروی انسانی متخصص، متبحر و متعهدتری داشته باشیم وظیفه نظارتی و راهبری هلدینگ‌ها و شرکت‌ها از بعد ساماندهی تسهیل شده و به موفقیت‌های بیشتری دست پیدا می‌کنیم.

مهندس باقرنژاد با بیان اینکه موضوع نیروی انسانی صرفا در حد حقوق و مزایا نیست بلکه وجوه دیگر این موضوع از منظر علمی قابل تامل است، تصریح کرد: در زیست بوم نیروی انسانی حداقل  ١۴ ماژول وجود دارد که از جمله آن می‌توان به نظام پیشنهادات و انتقادات ارزیابی عملکرد، پایش و … به عنوان سوپاپ اطمینان مجموعه و مشارکت نیروی انسانی در سطوح مختلف برای پیشبرد برنامه‌های سازمان و … اشاره کرد.

معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه با اشاره به اینکه نگاه ما به نیروی انسانی صرفا مالی و حقوق بگیری نیست، گفت: سلسله مراتب نیازهای مازلو را داریم در سطوح یک و دو نیازهای فیزیولوژیک و امنیت قرار می‌گیرند و در سطوح بالاتر نیازهایی چون خودشکوفایی و تعالی انسانی قرار دارد.

نایب رئیس هیأت مدیره موسسه اظهار داشت: در یک سازمان یادگیرنده نیروی انسانی باید تمام سطوح استراتژی سازمان را درک کرده و هر فرد نقش خود را در سازمان به عالی‌ترین شکل ممکن ایفا نماید.

در ادامه آقای بشارت نیز ضمن تشکر از برگزاری این مراسم و مروری بر تجارب و فعاليت‌های  خود طی مدت همکاری در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، آرزوی توفیق برای این مجموعه داشت.

در پایان این مراسم، با اهدای لوح تقدیر، از زحمات و خدمات ایشان تجلیل شد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده − دو =

پست های مرتبط