اخبار 6 شهریور, 1401 6:12 ب.ظ
اخبار 6 شهریور, 1401 6:12 ب.ظ

انعقاد بزرگترین قرارداد بیمه‌ زندگی و سرمایه‌گذاری صنعت بیمه‌کشور با ناوگان کشتیرانی ج.ا.ا توسط بیمه‌معلم

بزرگترین قرارداد بیمه زندگی و سرمایه گذاری ناوگان حمل و نقل دریایی کشور توسط بیمه معلم با کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران منعقد شد.

به گزارش روابط‌عمومی بیمه معلم، در تداوم تعاملات سازنده فی مابین شرکت بیمه معلم و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، انعقاد قرارداد بیمه عمر و سرمایه گذاری ناوگان کشتیرانی در دستور کار قرار گرفت.

بر این اساس، 7000 نفر از پرسنل خشکی و دریایی ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه عمر و سرمایه‌گذاری بیمه معلم درآمدند.

انعقاد این قرارداد که می‌توان گفت بزرگترین قرار داد بیمه عمر و سرمایه‌گذاری صنعت بیمه با ناوگان کشتیرانی کشور است، در راستای تعاملات سازنده بیمه معلم و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران حاصل شده است.

لازم بذکر است، با توجه به اینکه میانگین سود بیمه معلم در حوزه بیمه عمر در 11 سال گذشته 24 درصد بوده است این امر می‌تواند رضایت بیمه‌گذاران این قرارداد بزرگ را فراهم آورد.

این گزارش می‌افزاید، تمرکز بیمه معلم در این قرارداد بر پوشش بیمه مستمری و بازنشستگی است و این قرارداد به صورت 20 ساله صادر می‌شود.

گفتنی است، شرکت بیمه معلم به کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از سهامداران بزرگ خود، طی سال‌های متمادی است که خدمات بیمه‌ای ارائه می‌کند… از جمله ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه کشتی بیمه معلم قرار دارد، علاوه بر این پرسنل ناوگان کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تحت پوشش بیمه‌های زندگی و غیرزندگی می‌باشند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 − 2 =

پست های مرتبط