اخبار 2 مرداد, 1402 4:42 ب.ظ
اخبار 2 مرداد, 1402 4:42 ب.ظ

اهتمام صندوق ذخیره برای ورود به عرصه زبدگان دیجیتال

مدیرعامل شرکت پژوهش و نوآوری ضمن تاکید بر توسعه ورود به عرصه دیجیتال، این مسیر را در روند ارتقای سودآوری و بهره‌وری موثر دانست.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، دکتر علی کاظمی در کارگاه آموزشی آشنایی با سامانه کدال داخلی با اشاره به اهمیت ورود این موسسه در زمره زبدگان دیجیتال اظهار کرد: در این مفهوم شركت‌ها و سازمان‌هايي از فناوري‌هاي ديجيتالي استفاده مي‌كنند تا به بالاترين سطح از سودآوري، بهره‌وري و كارآيي دست يابند و در این مجموعه هم به دنبال تحقق این هدف هستیم.

وی ادامه داد: زبدگان ديجيتال با بهره‌گيري از قابليت‌هاي رهبري و ديجيتالي، مزيت رقابتي ديجيتالي كسب می‌کنند و نقشه راه فاز اول تحول دیجیتال در حوزه هوش تجاری با راه‌اندازی سامانه کدال داخلی، امور مجامع و برنامه وبودجه شکل گرفت.

مدیرعامل شرکت پژوهش و نوآوری بیان کرد: استقرار سامانه‌های یکپارچه مدیریتی، گام بلندی در راستای ایجاد زیرساخت تحول دیجیتال در موسسه، هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه خواهد بود.

دکتر کاظمی همچنین به سطوح بلوغ ديجيتالی اشاره کرد و گفت: بنا بر آمارها بي‌توجهي به ديجيتالي شدن، دليل عمده خروج، بيش از نيمي از شركت‌هاي فورچون (٥٠٠ شركت برتر) از سال ٢٠٠٠ تا كنون بوده است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نه − شش =

پست های مرتبط