اخبار 28 خرداد, 1401 8:21 ق.ظ
اخبار 28 خرداد, 1401 8:21 ق.ظ

اولین جلسه کمیته‌ برنامه‌ریزی استراتژیک برای تحقق ماموریت موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شد

دکتر حمیدرضا نجف‌پور کردی از تشکیل کمیته‌های تخصصی به ویژه کمیته برنامه‌‌ریزی استراتژیک برای پیشبرد ماموریت و اهداف موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان و هلدینگ‌ها و شرکت‌های تابعه آن خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل موسسه، اولین جلسه تبیین نقشه راه نظام راهبردی موسسه و هلدینگ‌ها و شرکت‌های گروه‌ با حضور معاونان و مدیران موسسه و مدیران عامل هلدینگ‌ها برگزار شد. در این جلسه مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر برنامه محوری نظام‌مندی، گفت: نقطه آغاز فعالیت در موسسه، برنامه‌ریزی عقلایی است که در همین راستا نخست برنامه‌ریزی راهبردی را در دستور کار قرار داده‌ایم و بلافاصله وارد مرحله عملیاتی خواهیم شد.

وی افزود: در دوره‌های گذشته در موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان اقدامات مثبتی در بخش‌های مختلف از جمله در حوزه سرمایه‌گذاری انجام شده است که آنها را ادامه خواهیم داد اما در زمینه برنامه‌ریزی استراتژیک باید کارهای اساسی و جدی انجام شود.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان با تاکید بر اجرای تمام فعالیت‌ها در موسسه و شرکت‌های تابعه مبتنی بر برنامه‌ریزی استراتژیک بیان کرد: برنامه استراتژیک ما منبعث از دیدگاه‌های وزیر محترم آموزش و پرورش، اعضای محترم هیات امنا و فرهنگیان عضو موسسه تهیه و تدوین خواهد شد و تشکیل کمیته برنامه‌ریزی استراتژیک برای تحقق این برنامه‌ها ضرورت دارد.
وی تاکید کرد: عملکرد تمام موسسه و هلدینگ‌ها باید در قالب این برنامه متبلور شود، ضمن اینکه هیچ کدام از امور جاری و برنامه‌ای موسسه و هلدینگ‌ها، نباید به خاطر شکل‌گیری کمیته برنامه‌ریزی استراتژیک کم رنگ شود، بلکه کارها باید با حداکثر سرعت و دقت دنبال شود.
مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان خاطرنشان کرد: علاوه بر کمیته برنامه‌ریزی استرتژیک که به عنوان اتاق فکر موسسه و هلدینگ‌ها عمل خواهد کرد، کمیته‌های دیگری از جمله کمیته راهبردی نظارتی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، تجارت و سرمایه‌گذاری، سرمایه‌ انسانی، حقوقی، انتصابات و تعاملات راهبردی تشکیل خواهد شد که همه این کمیته‌ها زیر نظر شورای عالی تحول راهبردی فعالیت خواهند کرد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − شش =

پست های مرتبط