اخبار 19 بهمن, 1401 6:55 ب.ظ
اخبار 19 بهمن, 1401 6:55 ب.ظ

اولین و رقابتی‌ترین طرح خدمات بیمه‌ایی فرهنگیان عضو صندوق ذخیره

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از تهیه و اجرایی شدن طرح بیمه‌ای میعاد در راستای سیاست خدمات اقتصادی به اعضای محترم صندوق برای ارائه ​خدمات بیمه سلامت و ارتقای منافع مالی سهامداران ناشی از فعالیت‌های بیمه‌ای در دوره بازنشستگی خبر داد.

دکتر حمیدرضا نجف‌پورکردی در مراسم رونمایی از طرح میعاد که با همکاری بیمه معلم اجرا می‌گردد، گفت؛این طرح فاخر، از جمله طرح‌های بیمه‌ایی خلاقانه در قالب بسته‌های معیشتی و کاملا رقابتی در صنعت بیمه‌ایی کشور برای فرهنگیان عزیز عضو صندوق می‌باشد.

وی اعلام کرد طرح بیمه مستمری ویژه بازنشستگان، در چارچوب سیاست‌ها و اهداف کلان و برنامه‌های راهبردی موسسه و به منظور تحقق بخشی از انتظارات و خواسته‌های فرهنگیان عزیز به اجرا گذاشته شده است.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان به ویژگی‌ها و مزایای طرح میعاد اشاره و اعلام کرد: مزایای این طرح شامل پرداخت مستمری ماهانه به حساب بیمه‌شده، استفاده از خدمات بیمه درمان تکمیلی و امکان برخورداری از تخفیفات حداکثری در کلیه رشته‌های بیمه‌ای می باشد.
دکتر نجف‌پور کردی سایر مزایای این طرح را شامل مستمری مادام‌العمر و همچنین امکان خرید سایر بیمه‌نامه‌های مورد نیاز بیان و اشاره کرد: فرهنگیان در شرف بازنشستگی عضو موسسه می‌توانند قبل از بازنشستگی ازطریق دفاتر نمایندگی موسسه در استان‌ها و یا ادارت آموزش و پرورش منطقه خود، استمرار عضویت خود در موسسه را اعلام نمایند تا از مزایای این طرح برخوردار شوند.

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در پایان تصریح کرد: اساس کار ما در موسسه بر پایه تکریم عملی فرهنگیان عزیز می‌باشد و به فضل الهی و توسل به ائمه اطهار و با عنایت شهدای عزیز و با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها، امکانات و توانمندی‌های موسسه و شرکت‌های تابعه در جهت صیانت از منافع حقوق اعضا و اجابت درخواست‌های به حق فرهنگیان و تحقق برنامه‌ها و وعده‌های داده شده تلاش خواهیم کرد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × چهار =

پست های مرتبط