اخبار 31 تیر, 1397 10:42 ق.ظ
اخبار 31 تیر, 1397 10:42 ق.ظ

ایجاد سامانه شکایات وزارت آموزش و پرورش توسط شرکت پژوهش و نوآوری

شرکت پژوهش و نوآوری از شرکت های تابعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در راستای انجام تعهدات خود در قبال وزارت آموزش و پرورش و همچنین دانش آموزان و اولیای آنها، اقدام به ایجاد سامانه شکایات وزارت آموزش و پرورش همزمان با فصل ثبت نام مدارس کرده است که به صورت مکانیزه کار ثبت و پیگیری شکایات احتمالی را انجام می دهد.

از آنجایی که در فصل ثبت نام مدارس، مشکلات متعددی در امر ثبت نام و بهره مندی مناسب از ظرفیت موجود در مدارس برای دانش آموزان و اولیای آنها پیش می آید، لازم است که چنین چالش هایی در سریع ترین زمان ممکن برطرف شود تا موجب ایجاد دغدغه برای خانواده ها نشود.
در این بین شرکت پژوهش و نوآوری ضمن به روزرسانی سامانه های دانش آموزی برای سال جدید، برای حمایت موثر از حق دانش آموزان و اولیای آنها و البته به سفارش وزات آموزش و پرورش اقدام به تهیه سامانه ثبت و پیگیری شکایات نموده است که با ارائه سرویس از طریق درگاه رسمی وزارت آموزش و پرورش اقدام به مکانیزه نمودن ثبت و پیگیری شکایات می نماید.
در سال های گذشته شرکت پژوهش و نوآوری تلاش کرده است طی تعامل با بهره بردار مربوطه در وزارت آموزش و پرورش ضمن توسعه مورد نیاز نرم افزار، اشکالات احتمالی را مرتفع نماید تا در بستری مناسب با ارائه راهکاری عملی و سریع برای پاسخگویی به شکایات عموم مردم، وظایف خود را به شکل موثر ایفا نماید.
با این حال انتظار می رود با رفع موانع آموزشی در راه کسب دانش فرزندان این سرزمین، استفاده از این سامانه به حداقل رسیده و فقط به عنوان پشتیبان برای پیگیری حقوق ضایع شده احتمالی ذی نفعان سرویس های وزارت آموزش و پرورش بدل شود.
شایان ذکر است لینک این سامانه در سایت وزارت آموزش و پرورش موجود بوده و آماده ارائه سرویس به تمامی مراجعین است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت − یک =

پست های مرتبط