اخبار 28 آذر, 1401 9:35 ق.ظ
اخبار 28 آذر, 1401 9:35 ق.ظ

چهارمین اجلاس سراسری چهره های نامی صنعت واقتصاد؛

ایران ارقام منتخب چهره نامی صنعت و اقتصاد سال

به گزارش روابط‌عمومی ایران ارقام، چهارمین اجلاس سراسری چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد در روز چهارشنبه مورخ 23 آذرماه در مرکز سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد.

ایران ارقام که در مراحل اولیه گزینش کاندیدای دریافت این نشان شده بود، با رأی هیئت داوران به‌عنوان منتخب این همایش در کنار شرکت‌هایی همچون پتروشیمی آریا ساسول، نفت پاسارگاد، گل‌گهر سیرجان، بانک سپه، سنگ‌آهن گهر زمین، آلومینیوم ایران و بانک تجارت معرفی شد.

آیین نکوداشت از برگزیدگان و چهره‌های نامی صنعت و اقتصاد با حضور صبوری‌زاده مشاور عالی وزارت اقتصاد و دارایی و مصدری رئیس اتاق سرمایه‌گذاری و شرکت‌های دانش‌بنیان در حالی به کار خود پایان داد که تنی چند از کارآفرینان موفق کشور به تشریح مشکلات و موانع پیشروی کارآفرینی و صنعتی‌شدن کشور پرداختند.

سید ابوالحسن پورحسینی مدیرعامل ایران ارقام نیز ضمن دریافت لوح و تندیس این رویداد در مصاحبه با رسانه‌ها به ماهیت کاری شرکت ایران ارقام در حوزه‌های صنایع نوین الکترونیکی و های تکنولوژی اشاره کرد و گفت: ایران ارقام به‌عنوان یک شرکت باسابقه در حوزه نظام پولی و بانکی، با سبقه بیش از نیم‌قرن تجربه در این حوزه، نیازمند ارتقا سطح دانش و همکاری با نخبگان این حوزه و شرکت‌های دانش‌بنیان است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

12 + بیست =

پست های مرتبط