اخبار 13 آبان, 1402 8:36 ق.ظ
اخبار 13 آبان, 1402 8:36 ق.ظ

در مجمع عمومی عادی سالیانه مطرح شد؛

بازدهی 200 درصدی شرکت سرمایه‌گذاری فرآیند در سال مالی 1402

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری فرآیند از بازدهی 200 درصدی بیشتر از شاخص بورس این شرکت در سال مالی 1402 خبر داد و گفت: این حجم از سودآوری نتیجه اصلاح ترکیب سبد سهام و سرمایه‌گذاری در سهام پربازده است.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ تدبیرگران اطلس، مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 31 شهریورماه 1402 شرکت سرمایه‌گذاری فرآیند، در روز 8 آبان 1402 با حضور اعضای هیئت مدیره و نمایندگان سهامداران در ساختمان مؤسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شد.
در ابتدای مجمع، دکتر سیدمحمدرضا صباغی مدیرعامل این شرکت ضمن ارائه گزارش عملکرد سال مالی 1402 با تاکید بر وضعیت عمومی شرکت، فعالیت‌های انجام شده در خصوص اصلاح ترکیب سبد سهام، خروج از سهام زیان‌ده و سرمایه‌گذاری در شرکت‌های باکیفیت افزود: عملیات مذکور منجر به سودآوری و 200 درصد بازدهی بیشتر از شاخص بورس شده است.
همچنین دکتر داریوش خدادادی مدیر عامل هلدینگ تدبیرگران اطلس گفت: بازار سرمایه یکی از مهم‌ترین منابع تأمین مالی برای شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران است و نقش مهمی در توسعۀ اقتصاد کشور دارد و نوسان و التهاب بخشی جدایی‌ناپذیر از بازار بورس است؛
وی با تاکید بر اینکه شرکت در سال پیش رو باید ریسک‌ها را شناسایی کند، تصریح کرد: با تجزیه و تحلیل دقیق موقعیت، در مواجهه با ریسک‌های معمول بازار مثل نوسانات نرخ ارز، سیاست‌های انقباضی مالی، تلاطمات سیاسی و… با اتخاذ تصمیمات مناسب، پیشی‌بینی لازم را داشته باشد و زمینۀ لازم را برای سوددهی شرکت فراهم کنید.
در ادامه این نشست، گزارش حسابرس و بازرس قانونی در خصوص صورت‌های مالی منتهی به31 شهریورماه 1402 قرائت شد و پس از بحث و بررسی‌های لازم در رابطه با گزارش‌های مذکور، صورت‌های مالی فوق به تصویب رسید.
سود خالص شرکت در سال مالی 1402 بالغ بر 700 میلیارد ريال و درآمد عملیاتی نیز بالغ بر 766 میلیارد ریال اعلام شد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 1 =

پست های مرتبط