اخبار 10 اردیبهشت, 1397 12:10 ب.ظ
اخبار 10 اردیبهشت, 1397 12:10 ب.ظ

بازدید مدیران موسسه از پروژه‌های صندوق ذخیره فرهنگیان در مشهد

مدیران صندوق ذخیره فرهنگیان از پروژه‌های این موسسه در مشهد شامل هتل در حال ساخت فرهنگیان و پروژه در حال بهره‌برداری پاژ بازدید کردند.

در این بازدید مهندس محمدصادق عزیزی عضو هیات مدیره، محمد جواد صداقت قائم مقام مدیرعامل و حسین نورانی نژاد مدیر روابط‌عمومی و اموربین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان حضور داشتند.
مهندس عزیزی عضو هیات مدیره موسسه در بازدید از پروژه در حال ساخت هتل فرهنگیان گفت: مهم‌ترین موضوع در این پروژه توجه به مسائل حقوقی آن و تعیین وضعیت مالکیت موسسه بر آن است که باید هرچه سریع‌تر مشخص شود زیرا صندق ذخیره فرهنگیان در جایی سرمایه‌گذاری می‌کند که متعلق به فرهنگیان بوده و چشم‌انداز سودآوری مناسبی داشته باشد.

مهندس صداقت نیز ضمن اشاره به سرعت مناسب پیشرفت این پروژه گفت: در صورت مشخص شدن وضعیت حقوقی این پروژه، صندوق ذخیره فرهنگیان در راستای تکمیل و بهره‌برداری از آن اهتمام جدی خواهد داشت زیرا هدف اصلی موسسه، احیای سرمایه‌های راکد و واردکردن آن‌ها در چرخه سودآوری برای فرهنگیان عضو است.

بازدید از پروژه در حال بهره‌برداری پاژ نیز یکی دیگر از برنامه‌های مدیران موسسه بود. این پروژه نیز از سرمایه‌های راکد موسسه بود که در دو سال اخیر تلاش زیادی برای تکمیل آن صورت گرفت که در نهایت به بهره‌برداری رسید.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

11 + 7 =

پست های مرتبط