اخبار 5 بهمن, 1399 12:44 ب.ظ
اخبار 5 بهمن, 1399 12:44 ب.ظ

بازدید مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان از نمایشگاه بین‌المللی صنعت نفت

مدیرعامل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان از غرفه‌ شرکت‌های تابعه این موسسه در نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل صندوق ذخیره فرهنگیان، در دومین روز از نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، مهدی نیکدل مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان به همراه امیر انباردار معاون امور شرکت‌ها و جمعی از مدیران ارشد موسسه و مرضیه شاهدائی مدیرعامل شرکت پتروفرهنگ از غرفه‌های شرکت‌های تابعه صندوق که در حوزه صنعت نفت فعال هستند، بازدید کردند.
در ابتدای این بازدید، نیکدل با حضور در غرفه هلدینگ پتروفرهنگ، با مرضیه شاهدایی مدیرعامل این هلدینگ گفت و گو کرد و روند پیشرفت پروژه‌ها را جویا شد.
مدیران عامل شرکت‌های تابعه این هلدینگ نیز گزارش پیشرفت پروژه‌ها، روند فعالیت و تولید و همچنین چالش‌های خود در روند توسعه کارها از جمله کمبود برخی مواد اولیه و مشکل در فرآیند برخی از بخش‌های پروژه را مطرح کردند.
نیکدل همچنین در ادامه از غرفه شرکت‌ ماشین‌سازی اراک در این نمایشگاه بازدید و با مدیران ارشد این شرکت به گفت‌وگو پرداخت.
او با اشاره به پیشرفت قابل ملاحظه شرکت ماشین‌سازی اراک در طول سه سال گذشته، از این شرکت به عنوان یک الگوی پیشرفت در تولید داخلی نام برد که به یاری مدیران توانمند توانسته است در برخی زمینه‌ها‌ به ویژه در تولید تجهیزات فرایندی پتروشیمی و نفتی، از خروج ارز از کشور جلوگیری کرده و نیازهای داخلی را تامین کند.

 

 

مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان در پایان این بازدید ضمن حضور در غرفه شرکت بازرسی مهندسی ایران، به قدمت و جایگاه این شرکت به عنوان یک پشتوانه بسیار مهم در عرصه بازرسی کشور اشاره کرد که با همت مدیران و کارشناسان این شرکت حفظ شده و ارتقا پیدا کرده است.
برنامه‌ریزی برای تامین نیروی انسانی کارآمد، اهتمام برای توسعه پروژه‌های در حال انجام و به تبع آن افزایش میزان سودآوری برای فرهنگیان از موضوعات مورد بحث در این بازدید بود.
بیست و پنجمین نمایشگاه بین‎المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی ایران، به دلیل شرایط شیوع کرونا با محدویت‌ جمعیت و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی از سوم تا ششم بهمن برگزار شده و از مجموعه موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان نیز هلدینگ پترو فرهنگ و شرکت‌های تابعه، شرکت ماشین‌سازی اراک و شرکت بازرسی مهندسی ایران از زیر مجموعه‌های هلدینگ سرمایه‌گذاری فرهنگیان در این نمایشگاه شرکت دارند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده + 11 =

پست های مرتبط