اخبار 31 تیر, 1397 10:31 ق.ظ
اخبار 31 تیر, 1397 10:31 ق.ظ

بازدید مدیر کل آموزش و پرورش تهران از شرکت تجهیزات مدارس ایران

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران به همراه جمعی از مدیران مناطق و معاونین آموزش و پرورش شهرتهران از شرکت تجهیزات مدارس ایران بازدید و با امضای تفاهم نامه ای، بر هم افزایی هر چه بیشتر بین این دو مجموعه تاکید کردند.

در این بازدید که روز پنجشنبه ۲۸ تیر ماه برگزارشد، مدعوین حاضر در کارخانه شرکت تجهیزات مدارس ایران از بخش های مختلف این مجموعه از جمله خطوط مختلف تولید، آزمایشگاه کنترل کیفیت و همچنین نمایشگاه دائمی محصولات این شرکت دیدن کردند.

در ابتدای این نشست مهندس پوراحمدی مدیر عامل شرکت تجهیزات مدارس ایران، به بیان رویکردهای شرکت در دوره جدید فعالیت آن از جمله طراحی و تولید محصولات جدید با لزوم رعایت استاندارد های ارگونومی و توجه به زیباسازی فضاهای آموزشی در قالب خدمات جدید این شرکت پرداخت.

وی همچنین با ارائه توضیحاتی در زمینه معیارهای شناخت تجهیزات کلاسی استاندارد و باکیفیت گفت: از آنجا که بعضا به دلیل تنگمای زمانی و عدم شناخت کافی مسئولان خرید و ناقص بودن فرایند تأمین و تحویل تجهیزات از برخی سازندگان، منابع مالی صرف خرید تجهیزات بی کیفیت می شود، ضرورت آگاهی مدیران و مسئولین تدارکات سازمانها از معیارها و ضوابط فنی و فرایندی مدیریت کیفیت موضوعی بود که در این بخش مورد تأکید قرار گرفت. بر این اساس شکل گیری محصولات با کیفیت از مسیر فرایندهای طراحی، تأمین، ساخت و پشتیبانی محصول محقق می گردد.
پوراحمدی همچنین در مورد چگونگی انتخاب مبلمان آموزشی استاندارد و با کیفیت برای تضمین خرید مطمئن توضیحاتی ارائه کرد.
در این نشست مهندس باقری مدیر کل آموزش و پرورش استان تهران ضمن تاکید بر استفاده از تولیدات ایرانی در سال حمایت از کالای ایرانی بر لزوم تقبیح و منع از خرید کالای خارجی در مواردی که کالای با کیفیت ایرانی توسط مجموعه های معتبری همچون تجهیزات مدارس ایران عرضه می شود، تأکید نمود.

نیک زاد مدیرکل آموزش و پرورش استان مازندران نیز ضمن حضور در این جلسه، به ضرورت برگزاری این نوع جلسات و ارتقاء سطح آگاهی مدیران ذیربط از معیارهای تشخیص محصولات با کیفیت اشاره نموده و خواستار برگزاری برنامه های مشابه با حضور مدیران و معاونین آموزش و پرورش مازندران شد.
در ادامه این نشست پرسش و پاسخی بین مدعوین و مدیرعامل شرکت تجهیزات مدارس ایران برگزار شد و مهندس پوراحمدی به سوالات مطرح شده توسط مدعوین پاسخ دادند.
رقابت پذیری شرکت تجهیزات مدارس ایران (تما) و استفاده اصولی و سیستماتیک از ظرفیت ها و توانمندی های سایر سازندگان و تأمین کنندگان صلاحیتدار، تولید و عرضه محصولات جدید و مدرن از جمله نکات مورد تأکید در این بخش از نشست بود. در پایان این نشست تفاهم نامه ای بین شرکت تجهیرات مدارس ایران و آموزش و پرورش کل شهر تهران امضا و مبادله شد.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + نوزده =

پست های مرتبط