اخبار 13 تیر, 1401 11:56 ق.ظ
اخبار 13 تیر, 1401 11:56 ق.ظ

بازدید معاون دانشگاه آزاد اسلامی از شرکت صنایع آموزشی

در جریان حضور و بازدید معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی و امام جمعه موقت دزفول از شرکت صنایع آموزشی یکی از شرکت‌های هلدینگ تدبیرگران اطلس مقرر شد تفاهم‌نامه‌ای مشترک بین این شرکت و دانشگاه آزاد با محوریت تامین نیازهای دانشگاه در حوزه محصولات آموزشی و کمک آموزشی و همچنین تشکیل کارگروه‌هایی در جهت ارتقای کیفی و کمی محصولات تولیدی و مورد نیاز تنظیم شود.

این بازدید روز چهارشنبه 8 تیر 1401 با حضور دکتر عبدالحسین خسرو پناه معاون علوم انسانی و هنر دانشگاه آزاد اسلامی و امام جمعه موقت دزفول، دکتر مهدی باقری مدیرعامل هلدینگ تدبیرگران اطلس، محمدعلی مصلحی مدیرعامل شرکت صنایع آموزشی انجام شد.

در این دیدار دکتر علی‌محمد مصلحی مدیر عامل شرکت صنایع آموزشی ضمن عرض خیرمقدم به میهمانان تاریخچه‌ای از فعالیت‌های این شرکت و همچنین گزارشی از برنامه‌های آتی را به هیات مدعو ارائه کرد.
میهمانان ضمن بازدید از نمایشگاه دستاوردهای تولیدی شرکت صنایع آموزشی، در جریان نحوه تولیدات محصولات در کارگاه‌های این شرکت تا ارسال آنها به استان‌های مورد درخواست از نزدیک قرار گرفتند.
در این دیدار دکتر مهدی باقری سرپرست هلدینگ تدبیرگران اطلس از هلدینگ‌های اصلی موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان نیز حضور داشتند.
دکتر باقری ضمن معرفی شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ تدبیرگران اطلس، خدماتی که توسط این هلدینگ و شرکت‌های تابعه قابل ارائه هستند را به طور خلاصه معرفی کرد.
در پایان این نشست مقرر شد تفاهم‌نامه‌ای مشترک بین این شرکت و دانشگاه آزاد با محوریت تامین نیازهای دانشگاه در حوزه محصولات آموزشی و کمک آموزشی و همچنین تشکیل کارگروه‌هایی در جهت ارتقای کیفی و کمی محصولات تولیدی و مورد نیاز تنظیم شود.
شرکت صنایع آموزشی، بزرگترین تولید کننده محصولات آموزشی و کمک آموزشی در خاورمیانه است.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یک × 4 =

پست های مرتبط