اخبار 17 آبان, 1401 12:28 ب.ظ
اخبار 17 آبان, 1401 12:28 ب.ظ

بازدید هیات مدیره ماشین سازی اراک از پروژه‌های جاری در پتروشیمی‌های موسسه

اعضای هیات مدیره شرکت ماشین‌سازی اراک ضمن بازدید از پروژه‌های جاری این شرکت در پتروشیمی‌های دنا و سیراف و کارگاه نصب مخازن کروی پتروشیمی کیان و مهرپتروکیمیا، در دیدار با کارفرمایان و عوامل اجرائی این پروژه‌ها در جریان پیشرفت فیزیکی کارها قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی و صنعتی ماشین‌سازی اراک، مهندس رضا سرائی مدیرعامل شرکت ماشین‌سازی اراک و اعضای هیات مدیره این شرکت با هدف تقویت و تجهیز هاب منطقه‌ای جنوب و خوزستان و کسب حداکثری بازار منطقه برای هلدینگ ماشین‌سازی اراک، از پروژه‌های جاری این شرکت در منطقه از جمله پروژه‌های توسعه میدان نفتی بی بی حکیمه 1 و 2 در 210 کیلومتری جنوب شرقی اهواز و در جنوب میدان نفتی گچساران بازدید کردند.
مدیرعامل ماشین‌سازی اراک در جریان این بازدیدها با اشاره به توانمندی‌های این شرکت، گفت: فعالیت هدفمند و برنامه‌ محور در سایه بهره‌گیری از ظرفیت‌های علمی و فناوری مطابق با استانداردهای جهانی در ماشین‌سازی اراک، این واحد را به کانون تخصصی تجهیزات ساز پتروشیمی و یکی از قطب‌های دانش‌بنیان در این عرصه و در این منطقه تبدیل کرده است.
وی افزود: در همین راستا ساخت تجهیزات خاص پتروشیمی‌های متانول دنا و سیراف با توجه به توانمندی ماشین‌سازی اراک به این شرکت واگذار شده و تا به حال تجهیزات اصلی آن با موفقیت ساخته و ارسال شده است.
مهندس سرایی با اشاره به اینکه شرکت ماشین‌سازی اراک توانسته است فقدان حضور کشورهای خارجی به دلیل تحریم‌های بین‌المللی را پوشش دهد، تصریح کرد: طراحی و ساخت مخازن کروی پتروشیمی کیان و پتروشیمی مهرپتروکیمیا از جمله سایر پروژه‌های در دست اجرای این شرکت است.

 

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

14 − نه =

پست های مرتبط