اخبار 2 مهر, 1397 9:42 ق.ظ
اخبار 2 مهر, 1397 9:42 ق.ظ

با صراحت می‌گویم پول یا سرمایه ای از فرهنگیان به هدر نرفته است

وزیر آموزش و پرورش گفت: با صراحت می‌گویم پول یا سرمایه ای از فرهنگیان به هدر نرفته است و اتفاقات مربوط به یکی از موسسات مالی مربوط به صندوق ذخیره بوده که کاملا بررسی شده و در تلاش هستیم این مشکلات حل شود.

سیدمحمد بطحایی در گفت‌وگوی ویژه خبری یکشنبه شب شبکه دو سیما حضور یافت و از آخرین اخبار مربوط به وزارت آموزش و پرورش گفت.
یکی از سوالات این برنامه در باره مسائل مربوط به صندوق ذخیره فرهنگیان بود. مجری برنامه از قول یکی از فرهنگیان خطاب به دکتر بطحایی گفت که هیچ گزارشی درباره تخلف‌های صندوق ذخیره فرهنگیان به معلمان داده نشده است که وزیر آموزش و پرورش در جواب این ادعا گفت: گزارش‌های صندوق ذخیره فرهنگیان بر روی سامانه وزارتخانه موجود است.

وزیر آموزش و پرورش همچنین تاکید کرد: با صراحت می‌گویم پول یا سرمایه ای از فرهنگیان به هدر نرفته است و اتفاقات مربوط به یکی از موسسات مالی مربوط به صندوق ذخیره بوده که کاملا بررسی شده و در تلاش هستیم این مشکلات حل شود.

وی در‌ ادامه به سودآوری صندوق ذخیره فرهنگیان اشاره کرد و گفت: درصندوق ارزش افزوده داشتیم و سود پیش بینی شده در سال مالی منتهی به مهر ۹۷، ۲/۲ برابر سود سال قبل بوده است. در عین حال ما برای اطمینان خاطر فرهنگیان، امسال سه نفر از معلمان را با رای خودشان وارد هیات امنای صندوق کردیم.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه + چهار =

پست های مرتبط