اخبار 17 آبان, 1401 6:10 ب.ظ
اخبار 17 آبان, 1401 6:10 ب.ظ

بررسی سازوکار محاسبه ارزش مالکانه با حضور اعضای موسسه

جلسه بررسی سازوکار تعیین سهم اعضا از ارزش مالکانه موسسه با حضور مدیران ارشد موسسه و دو نفر از نمایندگان اعضای موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی و امور بین‌الملل موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان، جلسه بررسی سازوکار تعیین سهم ارزش مالکانه روز سه‌شنبه 17 آبان 1401 با حضور دکتر حمیدرضا نجف‌پور مدیرعامل، مهندس حمید باقرنژاد عضو هیات مدیره و معاون مالی و سرمایه انسانی موسسه، دکتر جمال بحری مشاور ارشد مدیرعامل، دکتر عباسعلی قدیریان معاون برنامه‌ریزی و توسعه کسب‌وکار و آقایان عباس آزادی و محمدحسن صدقی از فرهنگیان عضو موسسه برگزار شد.

در این جلسه، ابتدا گزارشی از راهکارهای پیشنهادی و روند پیشرفت اقدامات انجام شده در زمینه تعیین، تسهیم و تخصیص ارزش مالکانه با هدف تنویر افکار فرهنگیان ارائه شد.

در ادامه فرهنگیان حاضر در جلسه ضمن ارائه پیشنهادهای خود و سایر اعضا و تاکید بر استفاده از تمام ظرفیت‌ها به منظور ایجاد انتفاع حداکثری، خواستار پیگیری مجدانه مطالبه چندین ساله اعضای موسسه در این خصوص شدند.

پیش از این نیز در همایش فرهنگیان عضو موسسه که در روزهای 19 و 20 مهر 1401 برگزار شد، گزارش کاملی درباره برنامه‌ها و اقدامات انجام شده در زمینه محاسبه ارزش مالکانه برای اعضای ارائه شده و مدیران ارشد موسسه پاسخگوی سوالات و ابهامات فرهنگیان حاضر بودند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده − 14 =

پست های مرتبط