اخبار 30 آبان, 1402 9:24 ق.ظ
اخبار 30 آبان, 1402 9:24 ق.ظ

دکتر رحمان‌زاده در مجمع عمومی سالیانه مطرح کرد:

برنامه‌ریزی عملیاتی برای تامین مسکن فرهنگیان

مدیرعامل شرکت ساختمانی معلم با اشاره به چالش‌های موجود در پروژه‌های شرکت تامین مسکن فرهنگیان گفت: حل مشکل و چالش‌ها نیازمند تدابیر مدیریتی است و با توجه به تعهداتی که برای سال ۱۴۰۳ در نظر گرفتیم باید برای تامین مسکن برای فرهنگیان عضو صندوق، برنامه‌ریزی عملیاتی صورت گیرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ساختمانی معلم، دکتر مرتضی رحمان‌زاده در مجمع عمومی عادی سالیانه منتهی به 31 شهریور 1402 شرکت تامین مسکن فرهنگیان افزود: در یکی از مهم‌ترین پروژه‌ها شامل پروژه شیراز که مدت‌ها متوقف بوده است، با رایزنی‌های انجام شده به جریان افتاد که با راه‌اندازی مجدد در صدد حل مشکلات زیرساختی هستیم.
مدیرعامل هلدینگ ساختمانی معلم بر حل مشکلات حقوقی و سودآوری شرکت تامین مسکن فرهنگیان تاکید و اظهار کرد: براساس تاکیدات وزیر آموزش و پرورش مبنی بر تهیه مسکن فرهنگیان و ماموریت‌های این شرکت، تکالیف جدی در این زمینه وجود دارد، بر همین اساس باید به سمت اقدامات عملیاتی جهت‌گیری پیدا کند.
در ادامه مجمع، محمد رضا دهداری‌پور سرپرست شرکت تامین مسکن فرهنگیان ضمن ارائه گزارش هیات مدیره به مجمع گفت: ایجاد پروژه‌های جدید شامل زمین‌های سنندج، لرستان، گیلان و قزوین در دستور کار قرار دارد.
وی ادامه داد: فعال‌سازی پروژه‌های راکد و متوقف شده فعلی شامل فرهنگ شیراز و فردیس و الهیه مشهد، تامین مالی از طریق فروش دارایی‌های غیرمولد (سهام بانک سرمایه واحدهای تجاری آبنوس و …) در برنامه‌های آتی شرکت است.
سرپرست شرکت تامین مسکن فرهنگیان با بیان اینکه مذاکراتی با سازندگان صاحب نام در زمینه پروژه‌های عمرانی داشتیم، گفت: تامین مالی از طریق گشایش اعتبارات اسنادی داخلی، تامین مالی اخذ تسهیلات بانکی، جلب مشارکت با سازندگان صاحب نام و معتبر داخلی، ارائه خدمات طراحی و مدیریت و در حوزه ساخت و ساز جزو برنامه‌های این شرکت است.
در این جلسه اظهار نظر حسابرس و بازرس قانونی قرائت و صورت‌های مالی شرکت تامین مسکن فرهنگیان برای دوره منتهی به سال مالی ١۴٠٢ مورد تصویب مجمع قرار گرفت. شرکت رهیافت به عنوان حسابرس اصلی و شرکت بهمند به عنوان حسابرس علی‌البدل و همچنین روزنامه همشهری به عنوان روزنامه کثیرالانتشار برای درج آگهی‌های رسمی تعیین شدند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 4 =

پست های مرتبط