اخبار 21 آذر, 1401 10:09 ق.ظ
اخبار 21 آذر, 1401 10:09 ق.ظ

برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت تامین مسکن فرهنگیان ۱۴۰۱

جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت تامین مسکن فرهنگیان (سهامی خاص) در تاریخ 21 آذر 1401 با حضور تمامی سهامداران، نمایندگان صاحبان سهام شرکت، اعضای هیات مدیره و نمایندگان موسسه صندوق ذخیره فرهنگیان در محل قانونی شرکت برگزار شد.

در این جلسه که به ریاست دکتر علیرضا فتحی‌نیا معاون امور شرکت‌های موسسه و به دبیری سید فرزاد نجات‌نیا مدیرعامل گروه ساختمانی معلم برگزار شد، پس از احراز حد نصاب قانونی و انتخاب و تایید هیات رئیسه و اعلام رسمیت جلسه، حاضران به استماع گزارش فعالیت هیأت مدیره در خصوص عملکرد صورت‌های مالی شرکت برای سال مالی منتهی به ۳۱/۶/۱۴۰۱ پرداختند.

از نکات قابل توجه گزارش سالیانه شرکت تامین مسکن فرهنگیان می‌توان به دستاوردهای این شرکت در طول سال مالی گذشته شامل کاهش زیان انباشته، تعیین تکلیف دارایی‌ها و املاک راکد، وصول مطالبات سنواتی، تعدیل عمده‌ی بندهای حسابرسی سنواتی و اخذ برگه‌های قطعی مالیاتی اشاره کرد.

همچنین بر اساس این گزارش، سایر دستاوردهای شرکت در سال مالی مذکور شامل عملکرد شرکت در حوزه نیروی انسانی، جوان‌گرایی، افزایش سطح دانش آکادمیک، برگزاری دوره‌های آموزشی، راه‌اندازی سامانه‌های اتوماسیون و مدیریت نیروی انسانی و تدوین سند استراتژیک شرکت تا افق ۱۴۰۴ است.

در پایان این جلسه و پس از استماع گزارشات هیات مدیره در رابطه با عملکرد و گزارش حسابرس مستقل و بازرس قانونی، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت تامین مسکن فرهنگیان با بحث و بررسی و انجام مذاکرات لازم، تمامی صورت‌های مالی شرکت اعم از صورت وضعیت، صورت تغییرات در حقوق و مالکانه و صورت جریان‌های وجوه نقد را مورد تصویب قرار داد.

موسسه قانونی اصلی و حسابرسی مستقل و علی‌البدل و روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی و اطلاعیه‌های شرکت نیز برای سال مالی 1402 تعیین شدند.

تگ ها

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هشت + 8 =

پست های مرتبط